Anasayfa / Giyim ve Moda / Mayra moda evi 2011 gelinlik ve abiye koleksiyonunu sundu

Mayra moda evi 2011 gelinlik ve abiye koleksiyonunu sunduMayra moda evi 2011 gelinlik ve abiye koleksiyonunu sundu.  Moda evi gelinlik ve abiye modasının detaylarını paylaştı.  Göz kamaştırıcı detaylar ve işlemelerle şık kesimli hafif tasarımlar. Hepside ne istediğini bilen gelinler için karşı koyulması güç bir seçenek.İlk baharın gelmesiyle evlilik sezonu açılmış ve artık gelin adayları hem modaya uygun hemde kendine yakışan gelinlikleri almak için seçenek arıyorlar.
Bu senenin trendleri

Gelinliklerde ve eteklerinde ipek satenler, ipek organzeler üzerine gümüş işlemeler ve swarovski taşlarla süslenmiş şık ve zarif gelinlikler moda.

Yine taftalarla Fransız güpürleri ile birbirini tamamlamış bu gelinliğin üzerine şık aksesuarlarla bütünleşmiş Avrupai görüntüsüyle 2011’in trendleri arasında yerini aldı. Ayrıca Straplez üzerine gümüş işlemeler ile süslenmiş yoğun taşlarla donatılmış gelinlikler’de bu yılın modası.

Bu senenin renkleri gelinliklerde kırık beyaz ve krem öncelikli yerini aldı ki, isteğe göre beyaz da olabiliyor.

Nişanlıklarda moda renkler ise, zümrüt yeşilleri, pudra renkleri, mor renk ve kırmızı.

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir