Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Mobilya Bayilikleri / Meltem Bebek ve Genç Odası Yeni Bayilikler Veriyor

Meltem Bebek ve Genç Odası Yeni Bayilikler VeriyorMELTEM
Yüksek teknolojiye sahip

Meltem Bebek ve Genç Odası’nın üretim tesisi İzmir’de bulunuyor. 0-24 yaş grubuna yönelik 17 modeli var. Meltem Bebek ve Genç Odası’nın İstanbul, İzmir, Antalya ve Kahramanmaraş’ta 6 mağazası var. Şirket yeni mağazalar açıp bayilikler oluşturacak. Bayilik için gerekli yatırım tutarı bölge potansiyeline göre değişiyor. İstenen teminat miktarı ise 150 bin TL.
Meltem Bebek ve Genç Odası İstanbul Bölge Satış Müdürü Ercan Eker, “İzmir’deki fabrikamız, 17 bin 500 metrekaresi kapalı olmak üzere 30 bin metrekare alana sahip. Panel mobilya ve MDF bebek ve genç odalarımızı son sistem makinelerde üretiyoruz. Mobilyaların büyük çoğunluğunu iç pazara sunuyoruz. Ayrıca ihracat yapıyoruz” diyor. Üretiminin yüzde 30’unu ihraç eden şirket, Almanya, Belçika, Hollanda, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Yunanistan, Moldova, Kazakistan, Suriye, Libya, İran, Irak, Suudi Arabistan’a ihracat yapıyor. Meltem Bebek ve Genç Odası bebek mobilyası üretiminde dünyada sayılı ve Türkiye’de bir ilk olan tam otomatik boya hattına sahip. Bu teknoloji sayesinde mobilyalar el değmeden boyanıyor.

Telefon: 0 232 782 62 45
Web: meltemmoduler.com

  Alfemo Mobilya Bayilik ŞartlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Bambu Life Mobilya Tüm İllerde Bayilikler Verecek

Bambu Life Mobilya, Bambu Mobilya, Rattan Kestane Mobilya, Bahçe Mobilyaları, Açık Hava Mobilyaları Tüm illerde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir