Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Mobilya Bayilikleri / Modeco Mobilya Türkiye’de Distribütör Arıyor

Modeco Mobilya Türkiye’de Distribütör ArıyorMODECO
Türkiye’de distribütör arıyor

Girişimciler Modeco ile mobilya bayilik fırsatını değerlendirebilir.

Yunanistan’ın Larisa kentinde 30 yıldan bu yana çocuk-genç odası üreten Modeco, şimdi Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor. Modeco’nun sahibi Paschopoulos Evangelos, “Yunanistan’ın çeşitli kentlerinde 20 mağazamız var. Bunların 3’ünü franchising sistemiyle açtık. Şirketimizin yıllık cirosu 5 milyon euro” diyor. Modeco, Türkiye’de de benzer şekilde büyümeyi hedefliyor. Bunun için bir master franchise bulunacak. Daha sonra partner aracılığıyla Türkiye’nin gelişmiş illerinde mağazalar açılacak. Modeco, ilk mağazasını İstanbul’da açmayı, daha sonra diğer illerde franchising sistemiyle büyümeyi planlıyor. Bir Modeco modeco mağazasının yatırım tutarı 50 bin TL.
Bu fiyata franchise giriş bedeli, teşhir ürünleri dahil. Modeco’nun 100 modeli var. Mobilyalar meşe ya da meşe kaplama ağaçlardan imal ediliyor. Ayrıca kişiye özel mobilya da üretilebiliyor. Bıınıın için tasarladığınız bir oda takımını şirkete ulaştırmanız yeterli. Uzman tasarım ekibinin katkılarıyla size özel bir oda takımı üretiliyor.

Telefon: 00 30 210 729 01 00
E-posta: info@modeco.gr
Web: modeco-eu.com

  Hazır mutfak şirketleri Anadolu’da bayilik veriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Bambu Life Mobilya Tüm İllerde Bayilikler Verecek

Bambu Life Mobilya, Bambu Mobilya, Rattan Kestane Mobilya, Bahçe Mobilyaları, Açık Hava Mobilyaları Tüm illerde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir