Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Moil Akaryakıt Bayiliği

Akaryakıt bayiliği almak için Moil markası doğru seçim olabilir. Lokasyon seçiminin iyi yapıldığı bölgelerde akaryakıt istasyonu açmak kazandıran işler arasında gelmektedir.

Moil Bayilik

Pazar payını yüzde 5’e çıkaracak. Moil’in temeli Mardinli işadamı Süleyman Bölünmez tarafından 1996 yılında kurulan Bölünmez Petrolcülük’le atıldı.

Kuruluşundan sonra nakliye filosu, depolama ve dolum tesislerinin yanı sıra madeni yağ üretimi de yapan şirket, 2001’de genel merkezini Ankara’ya taşıdı. 2005’e kadar hızlı bir büyüme göstererek 300 istasyona ulaştı. Daha sonra yeni dönemin getirdiği rekabet avantajından faydalanmak için 2006 yılında merkezini İstanbul’a taşıdı.

Satışıyla ilgili çıkan haberlerin ardından Moil’in yüzde 70 hissesi, geçen yıl Demirören Grubu şirketlerinden Milan Petrol tarafından satın alındı. Şirketin yüzde 30 hissesi ise Bölünmez Grubu’nda kaldı. Moil’in şu anda 450 civarında istasyonu ve yüzde 1.5 pazar payı bulunuyor. Ortaklıkla birlikte pazar payının yüzde 5’e yükselmesi hedefleniyor.

Moil bayilik iletişim

Tel: 0212 297 94 57 – 87

Akaryakıt İstasyonu Açmak

 

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

6 Yorum

  1. şunda petroluma yeni bayilik sözleşmesi hakında cörüşme isterim

  2. mrb ben ağrıdan murat otobana sıfır 13 dönum arsam var potrol acmak istiyorum bayilik icin arar yardımcı olursanız sevinirim

  3. gıresun goreleden zekerıya aycı .arac yaglama yıkama işleri yapmak ıstıyorum şarlarınız nelerdır

  4. mrh ben adıyamanda bayınız olmak ıstıyorum neler yapmam gerekıyor şartlarınız ne ne gıbı avantajlarınız var sızınle çalımaşk için

  5. Artvin . Ardanuç. Bulanık köyünde benzin ve mazot pompalı bayiniz olmak istiyorum dedi ki:

    A

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu