Mr.Kumpir ‘En Güzel İş’Mr.Kumpir’in temelleri Türkiye ‘de atıldı. Mr.Kumpir Türkiye’de ve Amerika, İtalya, Suudi Arabistan, Hollanda, Danimarka, Avusturya, Kıbrıs, İsviçre, Yunanistan, Almanya, Belarus gibi dünyanın birçok ülkesinde franchise vermektedir.
Fast food sektöründe düşük maliyetli, yüksek kazançlı ve hızla geri dönen bir yatırım imkanı sunan Mr.Kumpir, franchise konusunda dengeli paylaşımı ve eksiksiz hizmeti ile farklı ülkelerde kazandığı zengin deneyimleri de Türkiye’deki girişimcilere aktarmaktadır. Franchise alarak en uygun yatırım yapan girişimcilere , en uygun ekipman ve en mükemmel pişirme sistemini sunan Mr.Kumpir, uzman kadrosu ile işi yerinde öğretip denetlemektedir.
Mr. Kumpir menüleri ( Kumpir, Waffel, Tost çeşitleri, Salata, ızgara çeşitleri, burger çeşitleri, bardakta mısır, içecek v.b ) ve kurulan ülkenin sevilen lezzetlerini de bir araya getirerek, kendine ait farklı sos ve sunumu ile de avantajlı olmuştur.
http://www.mrkumpir.com

info@mrkumpir.com

Adres/Telefon/Yetkili: Ali Sami Yen Sok. Koru Apt. No:3/A Kat:2 Daire:31 Gayrettepe/ Şişli
Fatih Demir

  Yogolat Frozen Yoğurt, girişimciler arıyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Sosisev Bayilik – Sosisev Standı Açmak

Avrupa’da Hotdog olarak bilinen sosisli sandviçin Türk damak tadına uygun olarak üretilip, çeşitli soslarla tatlandırılarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir