Anasayfa / Giyim ve Moda / Mucize Gece Sütyeni Tasarladı (La Decollette)

Mucize Gece Sütyeni Tasarladı (La Decollette)İngiltere’de göğüslerin sarkmasını ve göğüs arasında kırışıklık oluşmasını engellemek üzere bir gece sütyeni tasarlandı.

La Decollette adlı sütyenin yaratıcısı eski bir emlakçı olan Rachel de Boer.

Rachel, yıllardır gizlice çoraplardan diktiği ve göğüslerin arasına yerleşerek sarkmayı ve dekoltenin genç kalmasını sağlayan sütyeni kullandığını anlatıyor:
“Benim küçük sırrım olarak başladı. İlk yaptığım sütyen çok çirkindi. 40 yaşıma geldiğimde arkadaşlarıma söyledim, onlar da böyle bir sorunun varlığını kabul etti.”

Rachel, arkadaşlarına yardım önerdiğinde gece sütyeninden beş çeşit daha yapmış.

Kullanan arkadaşları sonuçlardan öyle memnun kalmış ki, Rachel emlakçılık işini bırakıp gece sütyenini tasarlamaya girişmiş.

Avrupa’da çok satan La Decollette, yumuşak, pamukla doldurulmuş, dikine bir parçadan oluşuyor. Bu parça, boynun aşağısından göğüslerin altına kadar uzanarak dekolte bölgesini kaplıyor, gögüslerin dik ve ayrı durmasını sağlıyor. Sütyen, kullanıcı uyurken göğüslerin birbirine baskı yapmasını ve dekolte bölgesinde kırışıklıkların oluşmasını önlüyor.

Rachel, “Eğer sırt üstü yatıyorsanız, bu asla sorun olmayacaktır. Le Decollette, gece boyu göğüsleri ayrı tuttuğu için işe yarıyor ve yan yatmayı sevenler için uygun” dedi.

  2011 Avon Haziran KataloğuYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Dış Giyim Markaları İç Giyime De El Attı

Koton, Defacto, D’S Damat, LC Waikiki gibi perakendeciler iç giyime de el attı. Dış giyim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir