İş Fikirleri ve İş Kurmak

Nasıl Zengin Olunur? Hangi Yaşta Olursan Ol…

Nasıl zengin olunur? Zengin olmanın formülü var mı? Zenginlik nasıl bir şeydir? Gibi soruları herkes yer şayta merak etmiştir. Derin düşüncelerle zenginlik hayalleri kurulmuştur. İnsanların hayatta en çok istediği şeylerin başında zengin olmak gelir.

Zenginlik Nedir?

Zenginlik kira gelirin olsun 5 tane evin olsun onların kirası gelsin mi? Yani hazırı yiyeyim mi yoksa iş kurayım ve işten gelen para bana artsın işim büyüsün mü? Çünkü bir tanesinde kira gelirleri sabittir her yıl yüzde 10-15 artar. Ama 5 tane evin varsa 5 tanedir. O gelirler altıncı evi alırsın o ayrı tipik Türk zenginliği. Diğer taraftaysa iş kurayım büyüsün daha da büyüsün hatta dünya çapında marka olayım. İkisinin arasındaysa benim tarif edeceğim zenginlik var. Yani sen başlat büyüsün ve gelirini aylık 5 bin doların üstüne atıp sonra 10 bin doların üstüne atsın.

Zengin olmak nasıl zengin olunur?
Nasıl zengin olunur?

Çünkü ayda eline 10 bin doların üstü geliyorsa işte sen zengin bir insan olmaya başlarsın. Sonrasında zaten işi büyütmek senin elinde. Haluk TATAR Hocanın Youtube kanalında “Nasıl zengin olunur” başlıklı videosunu birlikte izleyelim.

Haluk Tatar hocanın kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCrVR30q-Seo82gBhmAe_1uQ

Mutlaka okumasını tavsiye ettiğim yazı: Kendi İşinizi Kurmak İçin 8 Öneri

Bu yazı da ilginizi çekebilir: İş fikri nedir? iş fikrinin başarılı olması

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu