Mobilya Bayilikleri

Newjoy, Bayilik Açmak İsteyen Yatırımcılara Cazip Fırsatlar Sunuyor

NEWJOY
Sağlıklı ve güvenli mobilyalar

Bebek, çocuk ve genç mobilya grubundaki yeni çizgisiyle dikkat çekmeyi başaran Newjoy, Sakarya-Hendek’te 20 bin metrekaresi açık, 9 bin metrekaresi kapalı alana kurulu fabrikasında üretim yapıyor. Mobilyalarında cila, boya kullanmayan Newjoy, malzemelerin fizyolojik gelişime zarar vermeyecek içerikte olmasına dikkat ediyor.

newjoy

Newjoy Yönetim Kurulu Başkanı Birol Öner, “Bebek, çocuk ve gençler için mobilya üretenlerin sağlığa önem vermesi şart. Biz bu doğrultuda üretim yapıyoruz. Kalite ve güvenlik konusunda çok titiz davranıyoruz. Markamız ISO 9001: 2008, GS ve El gibi uluslararası sertifikalarla tescillendi” diyor.

Karyola korkuluklarından, dolap kapaklarının ses azaltma sistemlerine kadar tüm detaylar üzerinde çalışıp yumuşak ve geçişli hatlar kullanılan Newjoy’da tüm ürünler yedi yıl garantili. Şirket, yeni açılacak mağazalarla birlikte şube sayısmı 40’â ulaştırmayı hedefliyor. Newjoy, bayilik açmak isteyen yatırımcılara da cazip fırsatlar sunuyor. Şirket montaj, sevkiyat, servis gibi harcamaları bayiler üzerinden alarak “outsource” ediyor; bu sistemle bayilerin kısa bir süre içinde kar etmesini sağlıyor.

Telefon: 0264 290 10 90

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu