Elektrik Dağıtım Bayilikleri

Nuh Enerji Bayilik

Enerji alanında yapılan kanun değişiklikleri ile enerji piyasasında iş fırsatları ortaya çıktı. Enerji üretimi ve toptan satışı yapan firmalar bayilikler vermeye başladı. İş kurmak isteyen girişimciler fırsatları değerlendirebilir. Nuh enerji ile iletişime geçip bayilik hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nuh Enerji Bayilik Fırsatları

nuh enerji
Nuh Enerji

Nuh Enerji, öncelikli olarak Nuh Grubu’nun elektrik ihtiyacını karşılamak amacıyla kuruldu. Şirketin halen 160 MW kurulu gücü bulunuyor. Grup bünyesindeki Nuh Enerji Toptan Satış Şirketi ise 2006 yılında kuruldu. Nuh Enerji Satış ve Pazarlama Müdürü Sibel Çınar, şu anda 4 bayileri ve Türkiye genelinde 450 aboneleri bulunduğunu söylüyor. Yıl sonuna kadar 20 bayilik daha vermeyi planlayan Nuh Enerji, ekim ayından itibaren üniversitelere ziyaretler yaparak öğrencilere elektrik ticaretini anlatacak.

“Öğrencilere enerji piyasasını sevdirmek istiyoruz” diyen Çınar, daha sonra bu sektörde çalışmak isteyen öğrencileri istihdam edeceklerini söylüyor. Sibel Çınar, bayilik şartlarıyla ilgili ise şu bilgileri veriyor:
“Mevzuata hakim olan herkes başvurabilir. Başvuru yapanlar arasında üniversite öğrencileri dahi var. Dolayısıyla üniversitelere sistemi anlatmaya gidiyoruz. Karşılıklı görüşme sonrası adayın ticari geçmişi inceleniyor. Sözleşme imzalandıktan sonra eğitim amaçlı olarak bayi personeliyle görüşmelere gidiliyor. Bayi bir firmayı merkeze kazandırdığında, şayet o firma başka unvanla bir firma daha açar ve bayiyle görüşmeden merkezle görüşür ve müşteri olursa o da bayinin müşteri portföyüne ekleniyor. Böylece bayi ek kazanç sağlamış olur” diyor.

Bayi kazancına gelince… Ayda 1 milyon kWh’lık tüketime (ortalama 10 müşteri) karşılık KDV hariç 800-850 TL kazanç sağlanıyor.

Telefon: 0216 463 79 50
E-mail: sibel.cinar@nuhenerji.com.tr
Web: nuhenerji.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

4 Yorum

  1. Enerji Piyasasında bayilik veya bilgi almak isteyen olursa yardımcı ve referans olurum. Mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Mail: osmancoskun83@mynet.com. Türkiye’nin her noktasına bayilik verilmektedir.

  2. Adana da bayiniz olmak istiyorum gereken bilginin verilmesini rica ederim.
    Tlf 0536 6304397

  3. kocaelı gebzede oturmaktayım bayilik hakında bilgi verirseniz bayiniz olmak iterim 05073644657

  4. BEN 43 SENEDİR YALOVA DA İKAMET ETMEKTEYİM.ÇEVREMDE GENİŞ SAYILIR YALOVADA BAYİNİZ OLMAK İSTİYORUM.GEREKLİ KRİTERLERİ YAZARSANIZ VE BEYİNİZ OLARAK KABUL EDERSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM TEŞEKKÜRLER.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu