Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Part Time Çeviri İşi Arıyorum

Çeviri İşi

Evden ek iş olarak ingilizce yada diğer dillerde çeviri işi yapmak isteyenler için açılmış bir konudur çeviri için eleman arayan firmalar, şirketler ve çeviri işi arayanlar konu altında yorumda bulunur ve iletişim bilgilerini yazarlarsa arayan arananı, aranan arayanı bulmuş olur.Eğer ingilizce, almanca, japonca, italyanca vb. herhangi bir yabancı diliniz var ise, evinizden ek iş olarak çeviriler yapabilir, hatırı sayılır bir gelir elde edebilirsiniz.

Bazı firmalar çevirmen ihtiyacını, tasarruflu olması sebebiyle dışarıdan part time elemanlar ile karşılamaktadırlar. Bir şçi çalıştırmanın maliyetini göz önünde bulundurursak oldukça cazip bir uygulama. Bu sayede firmalar tasarruf ederken yabancı dili konusunda kendine güvenenler de ek iş sahibi olabiliyorlar.

Neden bu iş?

Bu iş için bir sadece bilgisayar ve internet bağlantınızın olması yeterli olacaktır. Üstelik bu işi evinizin rahatlığında, ofiste, yolculuklarda veyahut ferah bir cafede kahvenizi yudumlarken icra edebilirsiniz.

İngilizce çeviri yapmak istiyorum ne yapmalıyım?

Eğer ingilizce konusunda kendinize güveniyorsanız, çevirdiğiniz kelime başına hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Kendinize güvenmenizden kastımız, en az “advanced” seviyede ingilizce bilmeniz ve Türkçe diline de hakim olmanızdır. Yani çevirilerinizin tercüme kokmamalı açık ve akıcı bir dilde olmalıdır.

İngilizce yukarıdaki kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, aylık kazancınız kendi performansınıza da bağlı olarak 500 TL’ye kadar çıkabilecektir. Başlamak için yazımıza yorum yapar ve size ait bir mail adresinizi bırakırsanız, size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Çeviri işi veren firmalara ulaşmak için

https://tr.indeed.com/Almanca-%C3%87eviri-jobs

https://www.yenibiris.com/ceviri-hizmetleri-is-ilanlari?basvurduklarim-haric=1

http://www.kariyer.net/is-ilanlari/mutercim+tercumanlik#&wa=25

http://www.unisbul.com/isveren+duy+sesimi/Ceviri+Tercumanlik+Ingilizce+ceviri+123

http://www.kariyer.net/is-ilanlari/serbest+cevirmen#&pst=7792

https://www.eleman.net/is_ilanlari.php?aranan=part%20time%20ingilizce%20%C3%A7eviri

https://www.secretcv.com/is-ilanlari/ceviri-tercume-is-ilanlari?k=part_time

Farklı dillerde çeviri yapmak isteyenler

Farklı dillerde çeviri için de yazımıza yorum yapabilirsiniz. Böylece gerekli firmalar ve kişiler sizinle iletişim imkanı bulabileceklerdir. Yorum yaparken hangi dilde çeviri yapabileceğinizi ve varsa tecrübelerinizden de bahsetmeyi lütfen unutmayıınız.

294 Yorum

 1. Merhaba . Fransızca Öğretmenliği 2. sınıf öğrencisiyim. Bölümümdeki frankofon kişiden sonra bölümümde 2. yim. Hem yavaş yavaş bildiğim fransızcayı iş hayatıma dahl etmek için hem de maddi ihtiyacım olduğu için buradayım. Fransızcaya yeterince hakim olduğumu düşünüyorum. Zamanında çevirileri teslim edebilirim . Bana ulaşmak için eda_buyuk2@hotmail.com a mail atmanız yeter

 2. Merhaba. Ben Boğaziçi Üniversitesi Türk dili ve edebiyatı 1.sınıf öğrencisiyim. Türkçe İngilizce – İngilizce Türkçe çevirilerle ilgileniyorum. E mail adresim m.eminbs@hotmail.com

 3. Merhaba ben Selin. İngiltere’de Queen University Belfast’ta Kaynaştırma ve Özel Eğitim üzerine ingilizce yüksek lisans yaptım. İngilizce konusunda C1 seviyesinde advance sertifikam bulunmaktadır. bu nedenle çeviri konusu ne olursa seve seve elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım. Çevr yapmaktan gerçekten büyük bir keyif alıyorum. Eğer bana ulaşmak isterseniz mail adresim:
  selin01tumkaya@gmail.com

  Teşekkürler
  Saygılarımla
  Selin

 4. Merhaba,
  ODTÜ İngilizce Öğretmenliği 4.sınıf öğrencisiyim. İleri derecede İngilizce biliyorum. İngilizce – Türkçe / Türkçe – İngilizce çevirilerinizi özenle yaparım. Ayrıca ödevlerde de yardımcı olabilirim.

  email: sevimakalinn@gmail.com

  Saygı ve sevgilerimle,
  Sevim

 5. Yedi senedir eğitim dili %100 ingilizce olan lisans ve yüksek lisans bölümleri mezunuyum. Üç senedir bir sitede çevirmenlik yapıyorum. İletişim için bana seymagkbyrk@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 6. Merhaba adım Ceyda. İngiliz dili ve edebiyatı 4 yıllık fakülte mezunuyum. İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce çeviriler yapabilirim. Yıllık dönem ödevleri tez çalışmaları paragraf çevirisi mektup çevirebilirim. İlgilenenler bana cs150115@outlook.com adresinden ulaşabilirler.

 7. Merhabalar. Ankara’da Hacettepe üniversitesinde İngilizce Öğretmenliği, 2’nci sınıf öğrencisiyim. Avustralya’da doğup büyüdüm. Ana dilim İngilizce, bunun avantajını kullanabilmek ve insanlara yardım etmek için bu yorumu atiyorum buraya. İngilizce – Türkçe ve Türkçe – İngilizce çevirileri yapmaya karar verdim. Mail yoluyla ulaşabilirsiniz bana.

 8. Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünde Yüksek Lisans yapıyorum. Bu alanda akademik çeviride yardımcı olabilirim.

 9. Marmara Üniversitesi Biyomühendislik (%100 İngilizce) mezunuyum. 3 senedir hem sadeceon.com sitesinde hem de site dışında makale, roman, akademik her alanda çevirmenlik yapıyorum. 1000 kelimesi 10 TL veya sayfası 5 TL’den ücretlendirme yapıyorum. İlgilenenler için mail adresim: seymagkbyrk@hotmail.com

 10. Merhaba

  İngilizcesi iyi derecede olan çevirmenler aranmaktadır. Lütfen ilğili arkadaşlar direk başvurularını email olarak bizlere ulaştırmasını rica ederim.

  http://www.bitcoingazete.com

  Erkan

 11. Merhabalar ben Sevim, ODTÜ İngilizce Öğretmenliği 3.sınıf öğrencisiyim. İleri derecede İngilizce biliyorum, Türkçe-İngilizce veya İngilizce-Türkçe çevirilerinizi itinayla yapabilirim. Ayrıca her türlü ödevde de yardımcı olabilirim. E-mail adresim: sevimakalinn@gmail.com

 12. Türkiye’de yaşayan bir yabancıyım. Daha önce Türkçe’den İngilizce’ye çeviri yaptım ve tecrübeli olduğuma inanıyorum. C1 seviyede İngilizcem var ve Zamanında çevirileri teslim edebilirim. Bana ulaşmak için irambonaladin1212@gmail.com a mail atmanız yeter

 13. Skype üzerinden eklerseniz çeviri konusunda konuşabiliiz?
  skype: ozgur.salginci

 14. Merhaba , ozgur.salginci skype ekler misiniz. ? çeviri işimiz var bizimde.

 15. İngilizce dil ve Edebiyatı 3. Sınıf öğrencisiyim. Çok teorik ve finansal konularda çeviri yapmak zorlayıcı olsa da metin çevirileri yapmak istiyorum. Teşekkür ederim

 16. Ekonomi ve Finansal konularda İngilizce çeviriler yapmak istiyorum.

 17. İngilizce Ekonomi , Finansal konularda çeviriler yapmak istiyorum.

 18. İngilizce-Almanca-Fransızca-Arapça-İspanyolca-Rusça-Çince-Japonca-İtalyanca-Portekizce
  dillerinde firmanız adına alt tercüman hizmet tedarikçiniz
  olabilir ve rahatlıkla karşılıklı istişare yaparak kazan-kazan sistemi
  içinde birbirimizi destekleyerek gelen işleri kaliteli ve hızlı bir
  şekilde teslim edebiliriz. Dahası, bunların haricinde en az 20 dilde
  daha hizmet verebiliriz. Bu anlamda, sizin adınıza gerekli tercümanları
  bulup gerekli işlere atayarak işlerin hızlı bir biçimde yürümesini
  sağlayabiliriz. Siz ise, sadece işin termin süresi içinde aksaklığa yer
  vermeden yetişeceğini bilirsiniz. Dahası,
  İngilizce-Almanca-Fransızca-İspanyolca-Arapça dillerinde Ardıl (Sözlü)
  Tercüme hizmeti de vermekteyiz. Kıymetli geri dönüşlerinizi bekler iyi
  çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  VERA TERCÜME & DİL HİZMETLERİ
  E-Mail: veratercume@gmail.com
  Web : http://www.veratercume.tr.gg
  Tel: 0530 477 80 90

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu