Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Part Time Çeviri İşi Arıyorum

Evden Ek İş: Çeviri İle Gelir Fırsatları

Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesi ve iletişim kanallarının genişlemesi, insanlara farklı iş fırsatları sunmaktadır. Evden çalışma, özellikle ek gelir elde etmek isteyenler için cazip bir seçenek haline gelmiştir. Bu noktada çeviri işi, yabancı dil bilenler için önemli bir gelir kaynağı olabilir.

Çeviri İşinin Avantajları

Evden çalışarak çeviri yapmanın birçok avantajı vardır. Öncelikle, kendi evinizin konforunda çalışma imkanı sunar. Zamandan ve mekandan bağımsız olarak çalışabileceğiniz için, iş ve özel yaşam dengesini daha iyi sağlayabilirsiniz. Ayrıca, çeviri işini hızınıza ve zamanınıza göre planlayabilirsiniz, böylece ek iş ile ana işinizi dengelemek daha kolay olabilir.

Çeşitli Dil Seçenekleri

Çeviri işi, birden fazla yabancı dile hakim olanlar için geniş bir yelpaze sunar. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca gibi yaygın dillerin yanı sıra Japonca, Çince, Arapça gibi daha az yaygın dillere olan talep de bulunmaktadır. Eğer farklı dillere hakimseniz, daha fazla iş fırsatına erişebilirsiniz.

Çeviri İşi
Çeviri İşi

Çeviri İşini Kimler Yapabilir?

Çeviri işi, yabancı dillerde yetkinliğe sahip olan herkes için bir seçenektir. Dil bilgisine sahip olmanın yanı sıra çeviri işinde başarılı olmak için dikkat toplama, detaylara özen gösterme ve terminolojiye hakim olma gibi becerilere de sahip olmanız gerekebilir.

Çeviri İşi Nasıl Bulunur?

Çeviri işleri genellikle çeviri büroları, online platformlar veya freelance iş siteleri üzerinden bulunabilir. Bu platformlarda iş ilanlarına başvurabilir veya kendi profilinizi oluşturarak müşterilerin sizi bulmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, işverenlerin projelerini değerlendirebilir ve uygun olanları seçerek çalışmaya başlayabilirsiniz.

Evden çalışarak çeviri yapmak, yabancı dil bilgisine sahip olanlar için ek gelir elde etmek için iyi bir seçenektir. Esnek çalışma saatleri, geniş dil seçenekleri ve çeşitli platformlar üzerinden iş bulabilme imkanı, çeviri işini cazip kılan unsurlardır. Eğer yabancı dillere hakimseniz ve ek gelir elde etmek istiyorsanız, çeviri işini değerlendirebilirsiniz.

Çeviri işi veren firmalara ulaşmak için

https://tr.indeed.com/Almanca-%C3%87eviri-jobs

https://www.yenibiris.com/ceviri-hizmetleri-is-ilanlari?basvurduklarim-haric=1

http://www.kariyer.net/is-ilanlari/mutercim+tercumanlik#&wa=25

http://www.unisbul.com/isveren+duy+sesimi/Ceviri+Tercumanlik+Ingilizce+ceviri+123

http://www.kariyer.net/is-ilanlari/serbest+cevirmen#&pst=7792

https://www.eleman.net/is_ilanlari.php?aranan=part%20time%20ingilizce%20%C3%A7eviri

https://www.secretcv.com/is-ilanlari/ceviri-tercume-is-ilanlari?k=part_time

 

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

294 Yorum

 1. Merhaba . Fransızca Öğretmenliği 2. sınıf öğrencisiyim. Bölümümdeki frankofon kişiden sonra bölümümde 2. yim. Hem yavaş yavaş bildiğim fransızcayı iş hayatıma dahl etmek için hem de maddi ihtiyacım olduğu için buradayım. Fransızcaya yeterince hakim olduğumu düşünüyorum. Zamanında çevirileri teslim edebilirim . Bana ulaşmak için eda_buyuk2@hotmail.com a mail atmanız yeter

 2. Merhaba. Ben Boğaziçi Üniversitesi Türk dili ve edebiyatı 1.sınıf öğrencisiyim. Türkçe İngilizce – İngilizce Türkçe çevirilerle ilgileniyorum. E mail adresim m.eminbs@hotmail.com

 3. Merhaba ben Selin. İngiltere’de Queen University Belfast’ta Kaynaştırma ve Özel Eğitim üzerine ingilizce yüksek lisans yaptım. İngilizce konusunda C1 seviyesinde advance sertifikam bulunmaktadır. bu nedenle çeviri konusu ne olursa seve seve elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım. Çevr yapmaktan gerçekten büyük bir keyif alıyorum. Eğer bana ulaşmak isterseniz mail adresim:
  selin01tumkaya@gmail.com

  Teşekkürler
  Saygılarımla
  Selin

 4. Merhaba,
  ODTÜ İngilizce Öğretmenliği 4.sınıf öğrencisiyim. İleri derecede İngilizce biliyorum. İngilizce – Türkçe / Türkçe – İngilizce çevirilerinizi özenle yaparım. Ayrıca ödevlerde de yardımcı olabilirim.

  email: sevimakalinn@gmail.com

  Saygı ve sevgilerimle,
  Sevim

 5. Yedi senedir eğitim dili %100 ingilizce olan lisans ve yüksek lisans bölümleri mezunuyum. Üç senedir bir sitede çevirmenlik yapıyorum. İletişim için bana seymagkbyrk@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 6. Merhaba adım Ceyda. İngiliz dili ve edebiyatı 4 yıllık fakülte mezunuyum. İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce çeviriler yapabilirim. Yıllık dönem ödevleri tez çalışmaları paragraf çevirisi mektup çevirebilirim. İlgilenenler bana cs150115@outlook.com adresinden ulaşabilirler.

 7. Merhabalar. Ankara’da Hacettepe üniversitesinde İngilizce Öğretmenliği, 2’nci sınıf öğrencisiyim. Avustralya’da doğup büyüdüm. Ana dilim İngilizce, bunun avantajını kullanabilmek ve insanlara yardım etmek için bu yorumu atiyorum buraya. İngilizce – Türkçe ve Türkçe – İngilizce çevirileri yapmaya karar verdim. Mail yoluyla ulaşabilirsiniz bana.

 8. Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünde Yüksek Lisans yapıyorum. Bu alanda akademik çeviride yardımcı olabilirim.

 9. Marmara Üniversitesi Biyomühendislik (%100 İngilizce) mezunuyum. 3 senedir hem sadeceon.com sitesinde hem de site dışında makale, roman, akademik her alanda çevirmenlik yapıyorum. 1000 kelimesi 10 TL veya sayfası 5 TL’den ücretlendirme yapıyorum. İlgilenenler için mail adresim: seymagkbyrk@hotmail.com

 10. Merhaba

  İngilizcesi iyi derecede olan çevirmenler aranmaktadır. Lütfen ilğili arkadaşlar direk başvurularını email olarak bizlere ulaştırmasını rica ederim.

  http://www.bitcoingazete.com

  Erkan

 11. Merhabalar ben Sevim, ODTÜ İngilizce Öğretmenliği 3.sınıf öğrencisiyim. İleri derecede İngilizce biliyorum, Türkçe-İngilizce veya İngilizce-Türkçe çevirilerinizi itinayla yapabilirim. Ayrıca her türlü ödevde de yardımcı olabilirim. E-mail adresim: sevimakalinn@gmail.com

 12. Türkiye’de yaşayan bir yabancıyım. Daha önce Türkçe’den İngilizce’ye çeviri yaptım ve tecrübeli olduğuma inanıyorum. C1 seviyede İngilizcem var ve Zamanında çevirileri teslim edebilirim. Bana ulaşmak için irambonaladin1212@gmail.com a mail atmanız yeter

 13. Skype üzerinden eklerseniz çeviri konusunda konuşabiliiz?
  skype: ozgur.salginci

 14. Merhaba , ozgur.salginci skype ekler misiniz. ? çeviri işimiz var bizimde.

 15. İngilizce dil ve Edebiyatı 3. Sınıf öğrencisiyim. Çok teorik ve finansal konularda çeviri yapmak zorlayıcı olsa da metin çevirileri yapmak istiyorum. Teşekkür ederim

 16. Ekonomi ve Finansal konularda İngilizce çeviriler yapmak istiyorum.

 17. İngilizce Ekonomi , Finansal konularda çeviriler yapmak istiyorum.

 18. İngilizce-Almanca-Fransızca-Arapça-İspanyolca-Rusça-Çince-Japonca-İtalyanca-Portekizce
  dillerinde firmanız adına alt tercüman hizmet tedarikçiniz
  olabilir ve rahatlıkla karşılıklı istişare yaparak kazan-kazan sistemi
  içinde birbirimizi destekleyerek gelen işleri kaliteli ve hızlı bir
  şekilde teslim edebiliriz. Dahası, bunların haricinde en az 20 dilde
  daha hizmet verebiliriz. Bu anlamda, sizin adınıza gerekli tercümanları
  bulup gerekli işlere atayarak işlerin hızlı bir biçimde yürümesini
  sağlayabiliriz. Siz ise, sadece işin termin süresi içinde aksaklığa yer
  vermeden yetişeceğini bilirsiniz. Dahası,
  İngilizce-Almanca-Fransızca-İspanyolca-Arapça dillerinde Ardıl (Sözlü)
  Tercüme hizmeti de vermekteyiz. Kıymetli geri dönüşlerinizi bekler iyi
  çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  VERA TERCÜME & DİL HİZMETLERİ
  E-Mail: veratercume@gmail.com
  Web : http://www.veratercume.tr.gg
  Tel: 0530 477 80 90

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu