Anasayfa / Giyim ve Moda / Penti Mayo 2011 Plaj koleksiyonu

Penti Mayo 2011 Plaj koleksiyonuPenti tasarımlarındaki canlı renkleri, her bedene uygun modelleri ve karıştır & yakıştır temasıyla plajları fethetmeye hazırlanıyor!

Ayrı ayrı satılan bikini altları ve üstlerinden oluşan plaj koleksiyonu, kullanıcıya birçok kombinasyon yapma şansı tanıyor.
Penti 145 parçadan oluşan “2011 Plaj koleksiyonu”  basic ve fashion diye iki ayrı gruptan oluşturdu.   Basic grubunda 9 ayrı canlı renkten oluşan düz modeller, straplez modelinin cok farklı yorumları, hem küçük göğüs hem büyük göğüs için üstler,  ince kenardan kalın kenara ve şorta kadar her vücut  tipine hitap eden altlar mevcut.
Fashion grupta ise fırfırlar  ön planda.  Gökkuşağı  renklerinde desenliler alt ve üst ayrı satıldığı  icin basiclerle cok rahat kombinlenebiliyor.

Penti Mayo Çocukları da Unutmadı !

Boncuk, kurdele ve fisto detayları ile  süslü olan “çocuk bikinileri” ise tüm kız çoçuklarının dikkatini çekecek. Üstelik anne kız birlikte giyebilecekleri leopar desenli takımlarda mevcut.

Ayrıca plaj grubunda 3 alana %25 indirim kampanyası uygulanıyor.

  Büyük Beden Deri Kıyafetler Tasarlayarak 40 Milyon TL Ciroya UlaştıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Dış Giyim Markaları İç Giyime De El Attı

Koton, Defacto, D’S Damat, LC Waikiki gibi perakendeciler iç giyime de el attı. Dış giyim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir