Bayilik ve FranchisePide Bayilikleri

Pide de Samsun Franchise Veriyor

Pide de Samsun Bayilik Veriyor, Pide de Samsun Franchising, Pide Bayiliği, Pide Dükkanı Açmak

PİDE DE SAMSUN
İstanbul’da şubeler açıyor
Şafak Gedikoğlu tarafından 2003 yılında İstanbul Acıbadem’de kurulan Pide De Samsun’un halen biri franchise olmak üzere 3 şubesi var. Bu ay içinde Kocaeli şubesi de açılacak. Pide de Samsun, 2012 sonuna kadar 5 şube daha açmayı planlıyor. Bir Pide de Samsun şubesi için en az 80 metrekarelik dükkana ihtiyaç var. Franchise giriş bedeli 20 bin TL. Reklam katılım payı ise ayda 300 TL olarak belirlenmiş.

Pide de Samsun Koordinatörü Şafak Gedikoğlu, yeni şubeleri franchising sistemiyle açacaklarını söylüyor. Bunun için öncelikle İstanbul’dan gelecek talepler değerlendirilecek. Pide de Samsun’un mönüsünde bazıları şirket tarafından geliştirilen toplam 30 çeşit pide bulunuyor. Bu pidelerin en önemli özelliği taş fırında hazırlanması. Gedikoğlu, ince ve gevrek hamuru ve düşük yağ oranıyla hazmı kolay pideler sunduklarını söylüyor.

Pide de Samsun’un yurtdışında da şube açma planlan var. Bunun için öncelik İngiltere ve Almanya’ya verilmiş. Gedikoğlu, bu ülkelerde fizibilite çalışmalarına başladıklarını söylüyor.
Telefon: 0216 326 51 55
Eposta: info@pidedesamsun.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu