Anasayfa / Giyim ve Moda / Pierre Cardin, yeni koleksiyonunda doğadan ilham alıyor

Pierre Cardin, yeni koleksiyonunda doğadan ilham alıyorPierre Cardin, yeni koleksiyonunda doğadan ilham alıyor ve “plastikleşen” dünyada doğaya zarar vermeyen materyallerin kullanımıyla bir karşı duruş sergiliyor.
Her yaştan erkeğin kendi tarzını ifade edebileceği Pierre Cardin’in “Doğayla bütünleşme ve doğal uyum” temalı koleksiyonda ekolojik yaşama yakınlaşma, yapay dünyadan uzaklaşıp doğal yaşamın el değmemişliğine göndermeler var. Yeni sezonda rahat, kendini iyi hisseden, pozitif, doğadan aldığı ilhamla güçlenen, klasik ya da spor kombinlerle hem dinamik hem de ayrıcalıklı bir Pierre Cardin erkeği ortaya çıkıyor. Koleksiyonda ekoseli gömlekler, çift taraflı montlar, dirseklikler, deri detaylı ve kapiişonlu trikolar, kül rengi denimler, çoban düğmeler, şal yakalar, kadife pantolonlar, örme kumaştan ceketler dikkat çekiyor. Yeni sezonda özellikle farklı materyallerin kombinlendiği ürünler Pierre Cardin erkeğini ayrıcalıklı kılıyor. Örneğin deri, yün ve ahşabın bütünleştiği hırkalar farklı alternatifler sunuyor.

  Sezon Alışverişi ve Trendy Ürünler 2013Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Dış Giyim Markaları İç Giyime De El Attı

Koton, Defacto, D’S Damat, LC Waikiki gibi perakendeciler iç giyime de el attı. Dış giyim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir