Anasayfa / Şirket Haberleri / Pizzabulls’un Yurt Dışındaki İlk Şubesi Londra’da Açıldı

Pizzabulls’un Yurt Dışındaki İlk Şubesi Londra’da AçıldıBİR DÜNYA MARKASI OLMA HEDEFİYLE YOLA ÇIKAN YEREL PİZZA ZİNCİRLERİNDEN PIZZABULLS, 12 YILDA 46 ŞUBEYE ULAŞTI. TÜRKİYE GENELİNDEKİ 700 KİŞİLİK EKİBİYLE, FARKLI LEZZET KOMBİNASYONLARINA SAHİP PİZZALARI HEDEF KİTLESİNE 30 DAKİKADA ULAŞTIRAN PIZZABULLS’UN YURT DIŞINDAKİ İLK ŞUBESİ İSE MAYIS AYINDA LONDRA’DA AÇILDI.

Pizza sektörü gün geçtikçe büyüyor ve pizza artık geçmişe göre çok daha tanınan ve serilen bir ürün. Bu kapsamda ürüne, hizmete ve insana yaürım yaparak ilerleyen yerel pizza zinciri Pizzabulls, her gün taze taze hazırlanan hamuru ve özel domates sosuyla farklılaşıyor. “Kalite standartlarına uygun şarküteri ürünleri ile severek yapüğımız pizzalarımızı, her zaman gülümseyen ve iş disipliniyle öne çıkan personellerimiz aracılığıyla müşterilerimize ulaşürıyoruz” diyen Pizzabulls CEO’su Cavit Can Kırbeyi, sözlerine şöyle devam ediyor:

“Ürün kalitemizi ve servis standartlarımızı geliştirerek daha çok kişiye ulaşacağız. Piyasaya farklı ürünler sunarak, bizden pizza tüketmeyen kitlenin de markamızı tercih etmesini sağlamayı hedefliyoruz. Birçok üniversitede sponsor olarak lezzetimizi tattırıp hem onların yanında oluyor hem de sipariş vermelerini sağlıyoruz. En çok tercih edilen pizza spesiyallerimizi kavurmalı Ali Baba pizzası, sucuk ve pasürmadan oluşan New Jersey, karışık pizzamız Sacramento ve Anadolu olarak sıralayabiliriz. Vejetaryen müşterilerimize ise tamamen sebze içerikli Houston ve Boston pizzalarıyla hitap ediyoruz. Yan ürünlerimiz arasında yer alan özel soslu kanatlarımız ve çikolatalı suflemiz de çok beğeniliyor. Yeni ürün stratejimiz kapsamında dönerden pizza yapıp satmaya başladık. Pizza kenarının daha da lezzetli olması için parmesan kenar satışımız başladı. Yenilikçi lezzet arayışımız her zaman devam ediyor.”
“2018 SONUNA KADAR YURT DIŞINDA 5 ŞUBE AÇACAĞIZ. BU KAPSAMDA 500 BİN STERLİN YATIRIM YAPMAYI PLANLIYORUZ. 2017’Yİ 60 MİLYON TL CİRO İLE KAPATTIK. 2018 YILI CİRO HEDEFİMİZ İSE 70 MİLYON TL. ALTYAPI YATIRIMLARINA DA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ”

FİKİR ÖNERİLERİ DEĞERLENDİRİLİYOR

  İşin Ehli #2: Markalaşma Yolculuğu - Zeynel Akyol (Pizzabulls)

Pizza tüketiminin her yıl yüzde 5 büyüdüğü İngiltere pazarında ilk Pizzabulls şubesini mayıs ayında Londra’da açük-larını aktaran Kırbeyi, 2018 sonuna kadar yurt dışında 5 şube açacaklarını ve bu kapsamda 500 bin sterlin yaü-rım yapmayı planladıklarını belirtiyor. 2017’yi 60 milyon TL ciro ile kapatan, 2018’de ise 70 milyon TL ciro hedefleyen Pizzabulls’un altyapı yatırımlarına hız verdiğini ifade eden Cavit Can Kırbeyi, “Pizzabulls akademiyi kurduk. Burada tüm işletmecilerimize, takım arkadaşlarımıza ve yöneticilerimize kendi branşlarına uygun eğitimler vermeye başladık. Başarılı kişilere ise sertifika verdik. 2018 hedefimiz ise müşteri memnuniyeti için tüm ekibimizin eğitilmesi” açıklamasında bulunuyor.

Pizzabulls bünyesinde çalışan herkesin fikirlerine büyük önem veren Cavit Can Kırbeyi, ekipten gelen ve hayata geçen inovatif projeler hakkında şu bilgileri veriyor: “En son proje fikirlerinden biri de Zeytinbumu şubemizden geldi. Sipariş teslimatı için kullandığımız motosikletlere araç takip sistemi takılmasıyla ilgili bir projeydi. Yine dönerli pizzamız, ekip arkadaşlarımızın önerileriyle hayata geçti.” Pizzabulls kapsamında geçmişte motor kurye olarak çalışan 13 kişi ise bugün kendi işinin patronu olarak Pizzabulls şubesi işletiyor. Her bir çalışanın, Pizzabulls için önemli bir değer olduğunu vurgulayan Kırbeyi; aidiyet bağı yaratarak, eğitimli insan birikimini kurum içinde muhafaza eüneyi başardıklarını, böylece hem müşteri memnuniyetini yükseltüklerini hem de satış ve kârlılıklarını artırdıklarını dile geüriyor. Cavit Can Kırbeyi, şu an bir Pizzabulls şubesi açmanın maliyeti hakkında ise şu yorumda bulunuyor: “Markanın yatırım bedeli, 120 bin dolar + KDV. Yatırımcımız ise 2 veya 3 yıl içinde geri dönüş alabiliyor. 2 ya da 3 şube açan yalınmcılanmız da bulunuyor.”
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir