Pizza Bayilikleri

Pizzabulls Yeni Yatırımcılar Arıyor

Son yılların en gözde yatırım alanlarından biri de pizza üzerine. Bu anlamda pek çok markanın sektöre giriş yaptığını görüyoruz. Pizzabulls, 2006 yılından bu yana faaliyet gösteriyor.

Pizzabulls Bayilik Şartları

Ve Kendi şubeleriyle başlattığı bu girişime 2018 yılında yeni iş ortakları kazandırıp, daha hızlı bir büyüme planlıyor. Pizzabulls için 100 ile 120 m2 şubelerin uygun olduğu ifade ediliyor. Şubelerin konumu ve açılması düşünülen bölge tercihleri, karşılıklı olarak görüşülerek karar veriliyor, iç mekanda proje, tasarım ve tadilat çalışmaları Pizzabulls’un kendi ekibi tarafından yapılıyor. Şube maliyetleri, değişmekle birlikte yaklaşık olarak 100 bin dolar + KDV.

İstanbul, Adapazarı, İzmit, Bolu, Ankara, Bursa, Edirne, Tekirdağ, Samsun, Ordu, Giresun, Erzurum, İzmir, Balıkesir ve Manisa başta olmak üzere Türkiye geneline franchise veriliyor. Royalty olarak net satıştan yüzde 4 alınıyor. Bayiler için hedeflenen aylık ciro lokasyona göre değişiyor. Net kâr marjı yüzde 15 ile yüzde 20 arasında değişiklik gösteriyor. Zeynel Akyol, işinin başında durabilecek, vizyonu yüksek, sistemi ve restoranı geliştirecek işletmecilerle çalışmayı tercih ettiklerini ifade ediyor.

Eğitim ve Denetim

Bütün Pizzabulls restoranlarında aynı lezzeti ve kaliteyi sağlamak birinci hedefimizdir. Bu da ancak eğitimli personeller sayesinde olacaktır. Bunun bilinci içerisindeyiz. Bu yüzden Pizzabulls’un oluşturduğu eğitim ve denetim departmanı vardır.

Personelin işe girdiği andan oryantasyonla başlayan eğitim süreci hiçbir zaman bitmemekte, pozisyonlara özel eğitimlerle devam etmektedir.

Franchise için işe başvuran işletmeci adayımız sisteme kabul edildiğinde; restoranı açılana kadar sistemle ilgili bütün gereklilikleri kapsayan bir eğitim programına alınmaktadır.

Ayrıca çalışacak personeller ürün hazırlamaktan, müşteri karşılamaya kadar bir çok alanda eğitilmektedir. Bu eğitimlerden başarılı olan kişiler pozisyonlarına göre 2 yada 3 gün süren sınıf eğitimlerine alınarak, yapılan sınav sonunda sertifika almaya hak kazanmaktadırlar.

Restoranlardaki Kalite, Servis, Temizlik ve Müşteri uygulamaları da her ay denetlenmekte ve her restoranın aynı bakış açısı ile çalışmaları sağlanmaktadır.

Reklam ve Pazarlama

Reklam ve Pazarlama uygulamaları Ulusal ve Yerel çalışmalar olmak üzere bölümlere ayrılmaktadır. Ulusal pazarlama da bütün şubelerde uygulanacak promosyon ve aktiviteler planlanmaktadır.

Bunun yanında restoranın kendi ticari bölgesine özgü yerel satış aktiviteleri yapılmaktadır. Satış ve Pazarlama departmanımız tarafından bütün bu işlemler organize edilmektedir.

Böylelikle hedefe yönelik etkin çalışma yapılmaktadır. Yapılan bütün bu çalışmalar sayesinde restoran satışları açıldığı günden kısa bir süre sonra hızlı satış artışları görülmektedir.

Reklam ve Pazarlama da radyo reklamları, billboardlar, broşürler gibi her türlü pazarlama stratejileri kullanılmaktadır.

Hammadde ve Lojistik Desteği

Pizzabulls restoranlarına her türlü ürünü hazır olarak sevk etmektedir. Haftada birkaç kez yaptığımız sevkiyatlar ile herhangi bir ürün sıkıntısı yaşamadan operasyonunuzu sürdüreceksiniz.

İŞİN AYNASI

Uygun yer: İstanbul, Adapazarı, İzmit, Bolu, Ankara, Bursa, Edirne, Tekirdağ, Samsun, Ordu, Giresun, Erzurum, İzmir, Balıkesir ve Manisa başta olmak üzere Türkiye geneline franchise veriliyor.

İlk sermaye: Yatırımcıdan franchise giriş bedeli alınmıyor. Bir şubenin toplam yatırım maliyeti ise 100 bin dolar + KDV olarak ifade ediliyor.

Ciro hedefi: Lokasyona göre değişiyor.

Royalty: Net satıştan yüzde 4 alınıyor.

Bayilerde aranan özellikler: İşinin başında durabilecek, vizyonu yüksek, sistemi ve restoranı geliştirecek işletmeciler tercih ediliyor.

Başvuru için: 444 32 44 ya da 0216 533 75 75

Bayilik veren pizza markaları için https://www.myfikirler.org/category/bayilik-veren-firmalar/pizza-bayilikleri

Pizza Bayiliği Veren Firmaların Franchise Şartları

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu