Çağrı Merkezi Bayilikleri

Pos Bayilik Şartları, Pos Ödeme Noktası Bayilik Veriyor

Pos Bayilik Şartları, Pos Ödeme Noktası Bayilik Veriyor

POS özellikleri : Pratik ödeme sistemi (pos) olarak programımız sektörde 3 yıllık bir deneyim ile geliştirilen ve müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet vermek için tasarlanmıştır. Alfabetik pos makinaları üzerinden tahsilatlar yapılabileceği gibi bir bilgisayara kurulum yapılarakta tahsilatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

POS üzerinden yapılan tahsilatlar bakiye modülü ile çalışmakta pos kartınıza yüklediğiniz bakiye kadar işlem yapılabilmektedir. tahsilatlar şuan için nakit tahsilat bölümü kullanılarak yapılabilmektedir. sistemimize kredi kartlarından tahsilat yapılabilmesi için sanal pos çalışmaları sürdürülmektedir.

Anlaşmalı kuruluşlar çerçevesinde tahsilatlar gerçekleşmekte kurumlara aktarımlar online olarak sistem sırası ile ödenmektedir. Yapılan bu işlemlerden bayilerimizden 0.20 tl ücret kesilmektedir.

Güvenlik ve güvenilirlik : Pos makiları üzerinden yapılan tahsilatlarda kesinlikle bir banka bilgisi girilmeden sistem direkt kurumlar üzerinden sorgularını gerçekleştirerek ödeme sonucunda pos makinasından çıkan slip ödeme dekontu olarak kabul edilmekte ve pos makinalarının yazılım içerikleri koruma altında tutularak işlemler gerçekleştirilmektedir. Böylece sahte dekont veya benzeri şahışlara bırakılan offline işlemler yapılamaz , bayi ve firma sağlıklı bir ödeme sistemiyle yoluna devam edebilmektedir.

Pos uygulaması ile güvenli bir sistem sağlanmakta ve kurumlar ile yapılabilecek anlaşmalar daha rahat sağlanabilmektedir. Malesef söktörde yaşanılan aksaklıklar nedeniyle bayiler çok yüksek teminatlara ve büyük bedellere katlanmaktan kurtulmuş olacaklardır.

Pos ile Nasıl kazanılır? : Pos üzerinden yapılan tahsilatlarda bölgesel olarak 1 tl ile 1.50 tl fatura başına komisyon alınır. (Yapılan işlemlerde 0,20 tl fatura tutarının üzerinde eklanmiş olarak sorgulamada çıkmaktadır.)

Örn : Aylık işlem 700 fatura tahsilatı : 700 tl – 1050 tl
(örneğimiz henüz 6 aylık dönemi doldurmamış yeni açılmış bir fatura işletmesinin ortalama yaptığı tahsilat rakkamıdır.)

Tüm Pos bayilerimiz yetkili Turksat satış noktasıdır. Turksat sitesinde telefon numaraları bulunur ve başvuruları ve turksat a ait tüm işlemleri gerçekleştirebilirler. Yapılan işlemlerde satış başına verilen aboneliğe ve kampanyalara göre değişken hakedişler bulunmaktadır.

Örn: Aylık abonelik başvurusu 5 adet kablolu yayın 12 adet uydunet bağlantısı 23 adet teledünya satışı : 475 tl (ortalama rakkam)

Pos bayilerimiz internet işlemlerini ttnet ve smile adsl satışları gerçekleştirebilmekte ve satış başına 30 tl hakediş almaktadır.

Örn: Aylık 6 adet başvuru alan bir işletme : 180 tl hakediş almaktadır.

Pos bayilerimiz kontör satışları ve vodofone hat ,avea hat satışları gerçekleştirebilmektedir.
( örnek adet verilmemektedir.)

Aşağıda bulunan tahsilatlarda 2.50 tl işlem ücreti alınmaktadır.

MTV taşıt vergileri
Trafik cezası ödemeleri
SSK ve Bağkur ödemeleri

Pos bayilerimiz Kredi kartı ödemelerinden müşterilerinden 2.5 tl alarak gerçekleştirmekte yapılan işlemden herhangi bir kesinti yapılmamaktadır.

Pos ödeme noktası işini yapmak zor mudur?

Öncelikle ticaret veya esnaflık ayrı bir beceri ister . İletişim gücünüz ve yaptığınız işe saygınız ve öğrenmeye açık olmanız gerekmektedir. bilgisayarları kullanmak zor değildir. Ürün veya hizmet pazarlıyabilmek ve doğru bir hizmet verebilmek zor bir iştir. Düşük bir sermaye ile yapmış veya yapacak olacağınız işinizi basite almamanız ve işinize profesyonellik katmanız gerekmektedir. Türkiye genelinde birçok yerde uygulanan bu işin farklı alanlarını geliştirmeli ve kendinizden birşeyler katmalısınız. Sadece işe gitmek için kuracağınız iş yeri sizlere hiçbirşey katmayacaktır. Bu nedenle yapacağınız iş firmamızın size sağlıyacağı olanaklarla çok basit bir hal alacak sizlerin becerileriylede yükselerek para kazandıracaktır.

Pos bayilik bilgileri: Dilerseniz bize telefon ya da eposta ile ulaşabileceğiniz gibi, başvuru formunu kullanarakta başvurunuzu bize ulaştırabilirsiniz. Formu doldurup göndermenizin ardından pazarlama bölümümüz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
Pos bayilik başvuru formu

Not: Bayi başvuruları onaylanan bayi adaylarımız, görüşme esnasında bize teslim etmek üzere yanlarında bulundurması gereken evraklar:

İkametgâh belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi

Pos iletişim bilgileri :
Adres: Berin-Reşat AKSOY Plaza Atatürk Bulvarı No:384 Kat:1 Daire:1 Alsancak (Liman) / Konak – İZMİR
Telefon: 0232 464 44 87
E-Posta: bilgi@pos.gen.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. bilgiler çok mantıklı

    bir çok firma pos alamıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu