Anasayfa / Şirket Haberleri / Pronet’e Fikir Veren Kazanıyor

Pronet’e Fikir Veren KazanıyorTürkiye’nin lider güvenlik firması olan Pronet, kendisine yeni hizmet önerisinde bulunanları hediyelendiriyor! Tüketicilerin aldıkları ürün ve hizmetler ile ilgili yenilikçi önerilerini toplayıp markalara ileten İdeshot.com.tr platformuna katılan Pronet, düzenlediği kampanyalarla kendisine buradan yeni önerilerde bulunanlara hediyeler dağıtıyor olacak.

‘Güvenlik önerileri’ olan herkesi platforma davet eden Pronet, ilk kampanyası kapsamında Ocak ayı boyunca uygulanabilirlik açısından en çok beğenilen önerinin sahibi Pronet’e 1 yıl ücretsiz abonelik avantajıyla sahip olacak.

Pronet Genel Müdürü Metin Kastro, Türk halkının nabzını İdeshot platformunda tutmaya başlamaları hakkında şunları söyledi: ‘Tüketicilerin güvenlik ihtiyaçlarını ilk ağızdan öğrenmek ve beklentilerini hayata geçirebilmek için Pronet olarak biz de İdeshot platformuna dahil olan firmalar arasına katıldık. Halkımızın güvenlik ihtiyaçlarına yönelik isteklerini gerçekleştirmeye büyük bir önem veriyoruz. Bu aynı zamanda kendimizi geliştirmeye yönelik vizyonumuzu da tamamlayan değerli bir unsur. Yıl boyunca düzenleyeceğimiz kampanyalarla Pronet’in sunduğu hizmetlere ilgi duyan ve önerilerde bulunan herkesi ödüllendirecek ve başarılı fikirleri hayata geçireceğiz.’
Pronet, İdeshot üzerinden öneride bulunarak kampanyaya katılmak isteyen herkesi http://www.ideshot.com/pronet adresine bekliyor.

Pronet Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. Hakkında:

1995 yılından beri faaliyet gösteren Pronet, 55.000’in üzerinde aktif güvenlik sistemi ve sayıları 500’ü aşan özel güvenlik projeleri ile Türkiye’nin en büyük, lider güvenlik firmasıdır. Ev ve işyeri güvenliğinden kamu kurumlarının ve dev sanayi tesislerinin entegre güvenlik sistemlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet ve çözümler sunan Pronet, kişi, kurum, kuruluş, öz varlık ve bilginin korunmasını sağlamaktadır. Kamu kurumları, şirketler, özel konutlar, bankalar, müzeler Pronet’in güvenlik ürün ve hizmetlerinden yararlanmaktadır. Pronet, yalnızca güvenlik sistemini kurmak ve projeyi gerçekleştirmekle kalmamakta, aynı zamanda sistemden maksimum derecede yararlanabilmeleri için satış sonrasında kusursuz destek anlayışıyla müşterilerinin daima yanında olmaktadır. Pronet, müşterilerinden gelebilecek güvenlik personeli talebini de yetkin eğitmenler tarafından profesyonelce eğitilmiş elemanlarıyla en iyi şekilde karşılamaktadır.

  Turizmin Güç Kaynağı Emitt Kapılarını AçtıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir