Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Dönerci Bayilikleri / Rafet Usta Bayiliği İle Sucuk Döneri Restoranı Açabilirsiniz

Rafet Usta Bayiliği İle Sucuk Döneri Restoranı AçabilirsinizTürkiye’de ilk kez koku yapmayan sucuk döneri geliştiren Rafet Özpınar tarafından kurulan Rafet Usta, ekmek kadayıfı ve sucuk gibi Afyon’a özel lezzetlerin bulunduğu bir zincir. Afyon merkezde dört işletmesi bulunan şirketin, Ankara, İstanbul ve Antalya’da toplamda 12 adet mağazası yer alıyor. Sektörde deneyimli, işinin başında durabilecek ve sürekli takip edebilecek girişimciler tercih ediliyor.

rafet-usta-franchise-veriyor
Bir mağaza için 100 metrekarelik bir alan yeterli. Mağazanın paket servise ve al götür sistemine uyumlu olması gerekiyor. Franchise giriş bedeli 10 bin TL olan şirketin ortalama işletme sermayesi 100 bin TL ile 150 bin TL arasında değişiyor. Yüzde 2’lik bir reklam payı katılımı talep ediliyor. 2015 yıl sonuna kadar 50 mağazaya ulaşmak istediklerini söyleyen Şirket yetkilisi Ümit Özpınar, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Konya ve Eskişehir’de büyüyeceklerini belirtiyor.

Telefon numarası: 272-252-50-01

  Mangal Plus Bayiliğiyle Yeni Nesil Kebap ve Izgara Et Salonu AçabilirsinizYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

The Kebab Bayilik ve Bayilik Başvurusu

Kebapçı restoranı açmak isteyenler için bayilik veren kebap markası The Kebab hakkında bilgi vermeye çalışacağız. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir