Gıda ve Restoran Bayilikleri

Şampiyon Kokoreç, bu yıl sonuna kadar 20 franchise vermeyi planlıyor

İşe 1950’ lerde büfeci olarak başlayan Galip ve Necati Tokgöz  kardeşlerin 1981’ de Beyoğlu Balıkpazarı’ nda açtığı Şampiyon Kokoreç, 1994 ten bu yana tescilli bir marka olarak hizmet veriyor. Bugün itibariyle 12’ si İstanbul’ da olmak üzere 45 şubesi bulunan Şampiyon Kokoreç, bu yıl sonuna kadar 20 franchise vermeyi planlıyor.

Alışveriş merkezleri ve işlek caddelere franchise vereceklerini ifade eden şirket sahiplerinden Ahmet Memişoğlu İstanbul’un yanı sıra Adana, İzmir, Ankara ve Bursa’ ya franchise vereceklerini söyleyerek şöyle devam ediyor:

‘’Franchise verdiğimiz girişimciler ürünlerini bizden temin edecek. Elemanlarını eğitime tabi tutuyoruz. Dekorasyonu da ya biz yaptıracağız ya da onlar bizim istediğimiz standartlarda kendileri yaptıracak. Mağaza geniş cepheli ve 75-100 metrekare arasında olması gerekiyor. Reklam katkı payı isim hakkı gibi alanları kapsayan bir bedel belirledik bunun dışında franchise alan girişimcilerden başka bir meblağ talep etmiyoruz. Tüm bunlar için 30 bin Euro talep ediyoruz’’.

Sitesinden franchise başvurusu yapabilirsiniz. sampiyonkokorec.com.tr

Daha fazla bayilik için: Franchise Veren Firmalar’ın Fiyatları

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. bizde sizin isim hakkı altında bir şube açmayı planlıyoruz ama gece açabilmek için ruhsat onayına siz yardımcı oluyormusunuz çünki gece ruhsatı biraz zor alınıyor ayrıca 30 bin euro nun içinde lokantanın teşhir masrafları varmı yoksa teşhir hariçmi birde açıp kapama saatleri ni sizmi belirliyorsunuz sizde iyi bilirsiniz ki kokoreç işi gece faal göstermektedir artı birde kokorecin yanında çiğ köfte yada ben zeri mesela çorba, köfte gibi gıda satımına izin veriyormusunuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu