Sanko Enerji Acentelik VeriyorSanko holding birçok sektörde ticari faaliyette bulunmaktadır. Enerji alanında da hayli iddialı yatırımlar yapan firma Acentelik veriyor. Enerji alanında iş kurmak isteyen girişimci ve yatırımcılar fırsatı değerlendirsin ve Sonko Enerji ile iletişime geçsin.

Sanko Enerji Bayilik Fırsatı

Türkiye’nin en büyük tekstil gruplarından olan Sanko Holding, enerji işine 1997 yılında kendi elektrik ihtiyacını karşılamak için otoprodüktör olarak adım attı. Daha sonra özellikle yenilenebilir enerji yatırımları artınca 2006 yılında Sanko Enerji kuruldu.

Sanko Enerji

Sanko Enerji, 2007 yılında toptan satış lisansı alarak serbest tüketici kapsamına giren özel ve tüzel kişilere elektrik enerjisi temin etmeye başladı. Sanko Enerji Genel Müdürü Cem Aşık, bayilik yerine acente sistemini tercih ettiklerini belirtiyor. Ardından da yaptıkları pilot proje çalışmasında her ilden birçok başvuru aldıklarını söylüyor. Kısa zamanda 80 civarında acenteye ulaşacaklarını ifade eden Aşık, acente dağılımında hitap edecekleri bölgedeki elektrik pazarının ekonomik büyüklüğünü göz önüne aldıklarını kaydediyor. Cem Aşık, acentelik kriterleri ve kazanç potansiyeliyle ilgili de şu bilgileri veriyor:
“Biz acentelerimizi iş ortağı olarak görüyoruz. Bu yüzden ilk baktığımız kriter, karşımızda tecrübeli ve ticari itibarı düzgün bir şirket veya kişi olması. Acente adayının bize yazılı olarak acente@sankoenerji.com.tr adresinden başvurmasını ve sonrasında detaylı bir beyan formu doldurmasını istiyoruz.

Bu aşamalardan sonra genellikle acentenin ofisinde bir toplantı yapıp kendimizi ve pazarı anlatıyor, onları dinliyor ve sorularını cevaplıyoruz. Bu aşamaların hepsi olumlu geçer ve iki taraf da birlikte çalışma arzusundaysa sözleşme aşamasına geliyoruz. Olabildiğince esnek bir sistem kurduk. Acentemize satabileceği en düşük fiyatları bildiriyoruz. Bu fiyatın üstüne çıktıkça acentelerimiz artan şekilde komisyona hak kazanıyor.”

Telefon: 444 87 65
E-mail: info@sankoenerji.com.tr

  Coren Enerji BayilikYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Aydem Elektrik Perakende Satış Bayiliği

Aydem Elektrik Bayilikler Verecek Bereket Enerji Grubu şirketi olan Aydem, sektörde faaliyet gösteren lisanslı ilk …

9 Yorumlar

 1. osmanıye bolgesınde bayınız olmak ıstıyorum

  5465546767

 2. istanbul gaziosmanpaşada tcari yerım var ben de bayınız olmak istıyorun 0537 660 8959

 3. telefonlara bakmıyorsunuz baksanızda yüzüme kapatıyorsunuz.sanko holding yönetim kurulu başkanına şikayet edecem.bende zeki beyin cep TLF. VAR.BENDE…//BENİM CEP..05358302264////05335183316 ENERJİ CEOSUNDAN BİR RANDÖVÜ ALAMADIM SEKRETERİ ŞİKAYET EDECEM.ZEKİ BEYİN CEP TEL NO SUNU SORMAK İÇİN SEKRETER ARAYABİLİR.

 4. bayilik hakkında bilgi alabilirmiyiz tlf cevap vermiyosunuz

 5. îSLAM ALI ÖZDiN

  ıSTANBUL SANCAKTEPEDE ÎKAMET EDiYORUM.16 SENEDiR ESNAFLIK YAPMAKTAYIM.1 SENEDiR BU YENi SEKTÖRÜ TAKiP EDiYORUM.ARTIK BU SEKTÖRÜN AKTiFLEŞME ZAMANININ GELDiĞiNi DÜŞÜNÜYORUM.ACENTELiK SiSTEMiNiZLE iLGiLi BiLGi ALMAK iSTiYORUM.SAYGILARIMLA…..
  GSM:0532 647 02 61

 6. A. Galip DURUKAN

  Adana da bayiniz olmak istiyorum.Gerekli bilginin verilmesini rica ederim.
  Tlf 0536 6304397

 7. kolay gelsin kocaelinde oturmaktayım bayınız olmak istiyorum 05073644657

 8. metehan kandemir

  meraba…bulunduğum şehir bursa inegöl sanayi şehri inegölde acenteniz olmak istiyorum mail atarsanız sevinirim saygılar

 9. selahattin kızılkaya

  BEN 43 SENEDİR YALOVA DA İKAMET ETMEKTEYİM.ÇEVREMDE GENİŞ SAYILIR YALOVADA BAYİNİZ OLMAK İSTİYORUM.GEREKLİ KRİTERLERİ YAZARSANIZ VE BEYİNİZ OLARAK KABUL EDERSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM TEŞEKKÜRLER.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir