Oto Bakım Bayilikleri

Sihirli Mendil Bayiliği, Tecnolog Nano Teknolojik Mendiller Bayiliği

Cam Koruyucu – Yağmur Kaydırıcı – Mikrofiber Bez

Düşük sermaye, karlı girişim fırsatı Nano Teknolojik Mendiller Yurt içi ve Yurt Dışı girişimciler arıyor…

Technolog bünyesindeki nano teknolojik ıslak mendil formatındaki ürünlerle Ekonomist tarafından ‘Krizde kazandıracak iş fırsatları arasında’ gösterildi.

Kukuroğlu Kimya Tekstil Paz Ve Dış Tic. tarafından üretilen Technolog markalı cam koruyucu, yağmur kaydırıcı, buğu önleyici, torpido koruyucu, ahşap kaplamaları koruyan, araç içi bakımı yapan ıslak mendil formatlı ve nano teknoloji harikası ürünler, 2010 ile birlikte bayi ve distribütör ağını genişletecek. Technolog yurt içi ve yurt dışı girişimcileriyle birlikte 2008 yılında 2,5 milyon, 2009 yılı ile birlikte 3.8 milyon adet ürün satışı gerçekleştirdi. Yeni markası Technolog birbirinden farklı 14 nano teknolojik ürünüyle bayi ve distribütör ağına yeni girişimciler dahil etmek istiyor.

Technolog bayilik vereceği girişimcinin her şeyden önce marka bilincine sahip olmasını bekliyor. Ayrıca çalışma prensibi, disiplin ve iş konusundaki hassasiyeti, ekip çalışmasına inanması ve işini özen göstererek yapması firmanın aradığı diğer özellikler.

Technolog’ un 14 farklı nano teknolojik ürünlerinden bazıları;

Cam koruyucu ve yağmur kaydırıcı
Buğu önleyici
Torpido parlatıcı (Anti-statik)
Oto iç mekân temizlik mendili
Zift temizleyici
Mobilya ve ahşap parlatıcı(Anti-statik)

Technolog un hayatınızı kolaylaştıracak, pratik kullanım özelliğine sahip 14 farklı Nano teknolojik ürünü bulunmakta. Ürünlerin detaylı sunumlarını firmanın web sitesinden mutlaka inceleyiniz. http://www.technolog.com.tr/urunlerimi

Tecnolog’ un ücretsiz bayi destek ürünleri

Ürün Teşhir kutu ve stantları
Afiş
Pazarlama Planı

Technolog il bazında girişimcinin bütçesine göre tedarikçiler yada bayilikler oluşturarak yayılıyor. Technolog bayisi olmak için herhangi bir giriş ücreti talep edilmiyor. İlinize göre belirlenmiş bir miktar ürün alımı bayilik başlangıcı için yeterli. Bayilik yatırım maliyeti illere göre değişiklik gösterse de Anadolu’ da yer alan bir ilde ortalama bayilik için gerekli sermaye 5.000 TL civarı.

Technolog’ un Bayiler tarafından satışı

Technolog bayileri, bulundukları ilde öncelikli olarak potansiyeli yüksek 3-5 benzin istasyonunda Mini-shop adı verilen perakende stantlarda bayan elamanlar tarafından ürünleri satışa sunuluyor. Bu şekilde bir stant günde 100–300 arası satış yapabiliyor. İkinci etap noktalara ise stantlar yerleştiriliyor ve her altı nokta için bir bayan elaman görevlendiriliyor. Personel haftanın her günü bir başka benzin istasyonunda ürün tanıtım ve satış amaçlı olarak görev yapıyor. Technolog’ un personel primlerine kadar detaylı bir şekilde hazırlanmış pazarlama planını firmanın web sitesi üzerinden indirerek inceleyebilirsiniz.

Technolog herhangi bir bayilik giriş ücreti talep etmiyor. Bayilik vereceği girişimcinin potansiyeline göre bayilik yada tedarikçilik şeklinde seçenekler sunuluyor. Ürünlerin en etkili biçimde satışa sunulduğu nokta Benzin istasyonları. Benzin istasyonlarındaki günlük araç trafiği 1000 ile 1500 arasında değişiyor. Bununla birlikte personel destekli ürün satışı günlük 100 ile 300 ad arasında değişiyor. Ayrıca araçların yıkama ve bakımı için hizmet verilen noktalarda aktif hizmet verilebiliyor. Ekonomist dergisinde “krizde bile kazandıracak iş fırsatları” adlı araştırma yazında yer alarak rüştünü ispat eden Technolog’ un ortalama kar marjı % 250 arasında yer alan ortalama kar marjı yüzde 250.

Technolog yenilikçi ürünleriyle tüm Türkiye’ de bayilik ağı oluşturarak, yurtdışında oluşturacağı distribütörlerle faaliyet göstermek istiyor. Ayrıca nano teknoloji harikası yenilikçi ürünler geliştirmeye devam ederek, girişimcilerle birlikte yeni sektörlerde faaliyet göstermek istiyor.

Technolog firmasının uzman kadrosu tarafından planlanan ve halen uygulamakta olduğu pazarlama planı girişimcilere ciddi anlamda kolaylık sağlamaktadır. Firmaya ait ürünler, bayi destek ürünleri ve etkin pazarlama planı hakkında geniş bilgiye firmaya ait web sitesinden ulaşabilirsiniz.

İletişim:
KUKUROĞLU KİMYA TEKSTİL PAZ VE DIŞ TİC
Tel: 0 258 213 68 00 (pbx)
Faks:0 258 213 69 77

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu