Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Oto Bakım Bayilikleri / Sonax franchise giriş bedeli yok

Sonax franchise giriş bedeli yokSONAX
Uygulama merkez sayısını 105’e çıkaracak

Alman Hoffmann Group’a bağlı bir şirket olan Sonax, 1950 yılında kurulmuş. Otomobil bakım koruma alanında ürün ve hizmet sunan şirketin fabrikası Almanya Neuburg’da bulunuyor. Sonax’ın 93 ülkede faaliyetleri var. Türkiye pazarına 1994 yılında Auton Otomotiv distribütörlüğünde giren şirketin uygulama merkezleri, bölge bayiliği binin üzerinde zincir market ve akaryakıt istasyonunda satış noktaları bulunuyor. Bu haliyle Türkiye’de geniş bir satış ve hizmet ağına ulaşan Sonax, aynı zamanda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC), Azerbaycan, Kazakistan, Kuzey Irak, Kırgızistan ve Özbekistan’ın da distribütörlüğünü üstlenmiş durumda.

Sonax Bayilik

Sonax’ın İstanbul dışında Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Gaziantep, Samsun, Mersin, Bodrum, Konya, Balıkesir, Denizli, Sakarya, Kocaeli, Kayseri, Niğde, Trabzon, Diyarbakır, Tekirdağ, Giresun, Rize, Çorlu, Erzincan, Aydın, Fethiye, Van, Bolu ve Sivas gibi illerde şubeleri var. Ayrıca KKTC’de de şubesi var.
500 metrekarelik bir Sonax uygulama merkezinin kurulum maliyeti 40 bin euro. Bunun dışında herhangi bir bedel alınmıyor. Örneğin franchise giriş bedeli yok. Bu fiyata makine parkı, 300 araçlık ilk ürün stoğu, mililitre ürünler, destek ekipmanları, aparat ve avadanlıklar, standlar, tabela, basılı evraklar, kataloglar, reklam materyalleri, personel kıyafetleri ve eğitim dahil. Kısaca uygulama merkezinde faaliyet göstermek için gerekli olacak tüm materyaller şirket tarafından karşılanıyor. Ayrıca Sonax Akademi’de teknisyenlere uygulama, yöneticilere ise satış eğitimi veriliyor. Eğitim desteği sadece kuruluş aşamasında değil sonraki dönemlerde de periyodik olarak devam ediyor.

Sonax uygulama merkezlerinde sunulan hizmetler şu şekilde sıralanıyor: Nano guard premium class uygulama, nano guard boya temizleme, parlatma ve koruma, nano guard jant koruma, 0 araç boya temizleme, parlatma ve koruma, komple uygulama, detaylı iç temizlik ve sterilizasyon, motor temizleme ve koruma, standart yıkama, formel 21 yıkama, cam ve güvenlik filmi ve repair (tamir, onarım) sistemleri.
Telefon: 0216 52775 03
E-posta: info@sonax.com.tr

  Oto Bakım Bayiliği MucizemendillerYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Muyacar Oto Aksesuar Satış Bayiliği Veriyor

Firma İsmi : MUYACAR OTO AKSESUAR Bayilik Kategorisi : Oto Aksesuar Kuruluş Yılı :  2014 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir