Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Motosiklet Bayilikleri / Spormoto Motosiklet Bayiliği

Spormoto Motosiklet BayiliğiSPORMOTO
14 mağaza daha açacak

Avusturyalı KTM (Kronreif Trunkenpolz Mattighofen), yarış ve hobi motosikleti deyince akla ilk gelen markalardan biri. Türkiye distribütörlüğü Spormoto tarafından yapılıyor. KTM’nin 50 cc’lik çocuk motosikletinden 1190 cc’ye kadar 45 modeli var. Satış fiyatları ise 3 bin 795 ile 24 bin 990 euro arasında değişiyor.

spor moto

Spormoto Genel Müdürü Selçuk Bektaş, “Türkiye’deki satış rakamlarımız hızla artıyor. 2013’te 600 adet motosiklet sattık. Bu yılki satış hedefimiz ise bin 200 adet” diyor. KTM’nin İstanbul Hasanpaşa’da kendine ait bir mağazası var. Şirketin Türkiye genelinde ise 21 bayisi var. Büyüme planları doğrultusunda yeni bayilikler verilecek. Bayi sayısının yılsonuna kadar 35’e çıkarılması hedefleniyor. Bayilik yatırım tutarı büyükşehirlerde 250-300 bin TL arasında değişiyor. Bu rakam Anadolu’da daha düşük. Spormoto bayilerinin en büyük gelir kaynaklarından birinin servis hizmetleri olduğunu vurgulayan Bektaş, servisin ciro içindeki payının yüzde 20 düzeyinde olduğunu sözlerine ekliyor.
Dünyadaki bütün motosiklet yarışlarına katılan ve Avrupa’nın en büyük ikinci motosiklet üreticisi olan KTM, geçen yıl dünyada alanında en fazla büyüyen şirket oldu.

Telefon: 0216 349 16 40

  Motosiklet Bayiliği Veren FirmalarYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Suzuki Motosiklet Bayiliği

SUZUKI Yeni mağazalar açacak Japon Suzuki motosikletlerinin Türkiye distribütörlüğü Suzuki Otomobil Pazarlama tarafından yapılıyor. Marka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir