Bayilik ve FranchiseGıda ve Restoran Bayilikleri

Steak House Bayiliği Veren Firmalar

Steak house bayilik sistemi ile kendi işletmenizin sahibi olmaya ne dersiniz. Gıda sektörüne yapılan yatırımlar çok kısa sürede kendini amorti ediyor. Gıda sektörü bayilik ve franchise sistemi ile oldukça popüler iş alanları arasında yerini aldı.

Steak house bayilik

Özel eti, ekmeği ve soslarıyla büyük ilgi gören steak house’ların sayısı hızla artıyor. Pazarın öncü markaları franchising sistemiyle yeni şubeler açmaya başladı…ETİN pişirilmesinden içine konulacak malzemelere kadar her şey özenle seçiliyor.

Kullanılan malzemeler büyük bir titizlikle hazırlanıyor. Müşterilerine sağlıklı ve lezzetli et sunmak için kendi çiftliğini kuranlar bile var. Sadece et değil ekmek ve soslar da özel olarak üretiliyor. Evet, tüm dünyada hızla yayılan steak house trendi şimdi Türkiye’de yaygınlaşıyor. Bu tarz restoranlar son birkaç yıldır yoğun olarak açılmaya başladı. Beklentilerin üzerinde taleple karşılaşan bu markalar, şimdi şubeleşme yarışına girmiş durumda.


1 2 3 4 5 6Sonraki sayfa

3 Yorum

  1. Söz konusu steakhouse firmalarının çoğu, örneğin en önde geleni Nusret’in tüm mutfak projesi S2000 Endüstriyel Mutfak tarafından yapılmıştır.

  2. Didim altinkumda bulunan yeni alisveris merkezi insaatimizin en ust katindaki 500mt2 alanli alanimiz icin restaurant sahiplerini bekliyoruz

  3. Günümüzde bilgisayar ve internetin girmediği çok az yer kaldı. Özellikle evlerimize. Maalesef iyi yanları olduğu kadar kötü yanları da var. Çocuklarımızı eğitirken aynı zamanda onları korumanın da mümkün olabileceğini biliyoruz. Bu amaçla hazırlamış olduğumuz ürün sayesinde bunu gerçekleştirirken hem siz kazanın hem de biz kazanalım. Bir çok “evde iş” veya “ek iş” ilanlarında olduğu gibi sizden hiç bir ücret talep edilmeyecektir. Hatta önce siz kazanacaksınız, sonra bizim kazancımızı sizler bize göndereceksiniz. Sanal ortamda çalışmayacaksınız. Saçma sapan satış ortaklığı yapmayacaksınız. Gerçek bir iş yapmış olacaksınız. Ürünün nasıl satılacağı size telefonda bildirilecek. Çok uygun ücretli bir ürün olduğu için satması kesinlikle zor olmayacaktır. Her Şehirden (Büyükşehirler hariç) sadece 1 veya 2 kişiye iş verilecektir. Arayın detayları görüşelim. 0.555. 535 86 56 Herkese bol ve hayırlı kazançlar. Elemanımız değil Emeğinizle ortağımız olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu