Giyim Sektörü ve Moda Haberleri

Stil İkonu: Jeremy Renner

Aksiyon filmlerinin sert adamı Jeremy Renner size koyu renkler giyerek ama nasıl şık olacağınızı anlatacak.

Sınırlarınızı iyi bilin

Renner, oyunculukta sınırlarını zorlamayı seviyor. Fakat neyi istemediğini de biliyor. Asla kostümlü tarihi bir filmde oynamak istemiyor. “Bazı elbiselerin de sizde iyi durmadığını kabul edin” diyor. Renner parlak renkleri sevmiyor. “Dikkat çekici renklerdeki elbiseler bana göre değil” diyor. “Yılın moda renkleri hoşunuza gitmediyse sırf moda diye alıp giymemelisiniz.”

Üzerinize yakıştığından emin olun

Yıldız aktör “Her şey kesimde biter” diyor. Takım elbiselerden jean’lere kadar ne alırsanız alın, üzerinize kalıp gibi oturması lazım. Renner, “Elbisenin size yakışması, içinde rahat etmenize ve vücudunuzu sarmasına bağlıdır” diyor. Bunun için çok özel kıyafetlerinizi terzide kendi ölçülerinize göre diktirin. Merak etmeyin, duyacağınız iltifatlar bu tercihinizi haklı çıkaracak.

Uzun vadeli düşünün

Renner iyi ayakkabıya para vermekten kaçınmıyor. Çünkü uzun süre sağlam kalacaklarını biliyor: “Sekiz yıl önce Amsterdam’dan asker çizmesi almıştım. Hâlâ giyiyorum. Her kıyafete de uyum sağlıyor.” Siz de ayakkabı tamircisine gidip çizme ve botlarınızın topuklarıyla burunlarına takviye yaptırarak uzun yıllar giyebilirsiniz.Bakış açınızı koruyun

Jeremy Renner ne işi ne de giyim tarzı hakkında kafası karışık biri sayılmaz. Ne istediğini ve ne sunduğunu iyi biliyor. Giyinirken de iyi görünmenin önemini gayet iyi biliyor fakat bunun için rahatından ödün vermenin yersiz olduğunu düşünüyor: “Kıyafetlerin içinde rahat değilseniz, moda diye giymeniz anlamsız. Elbisenin içinde bir zavallı gibi görünüyorsanız, giydiğiniz ceketin ne marka olduğu önemini kaybeder.”

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu