Giyim Sektörü ve Moda Haberleri

Studio Kaprol İstanbul Fashion Week 2011 Defilesi

Studio Kaprol İstanbul Fashion Week 2011 Defilesi, 2011 defilesi, 2011 kolleksiyonu, Arzu Kaprol 2012 Defilesi, 2012 koleksiyonu, ai bayramoğlu, ali bayramoğlu, arzu kaprol, beliz mısırlı, coke design, ebru öztürk, gülcan ardıç, merve büyüksaraç, özge ulusoy, serenay sarıkaya, studio kaprol, tolga turan

Arzu Kaprol, kanatlarını açtı ve bir süredir kuluçkaya yatırdığı yeni yeteneklerini bugün görücüye çıkardı. Studio Kaprol by Coke Design projesi Kaprol ailesinin moda endüstrisine en yeni katkısı.

Özge Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Ebru Öztürk ve Merve Büyüksaraç gibi modellerin üzerinde sırasıyla göreceğiniz tasarımlardan ilki Ali Bayramoğlu’nun “A.L.I.E.N vs H.U.M.A.N” isimli koleksiyonu. Ardından Beliz Mısırlı “Layers of Naturality”, Tolga Turan’ın “Raw Coke” ve son olarak da Gülcan Ardıç’ın “Valdrada” koleksiyonlarını göreceksiniz. (bu koleksiyonda özellikle Arzu Kaprol’ün haute couture tasarım özelliklerini görmek mümkün)

Tüm bu koleksiyonlarda dikkatimi çeken ortaklık Arzu Kaprol’ün imzası niteliğindeki katmanları ve modada tekniğin ön plana çıktığı fütürist tasarımların nasıl bu genç isimlerin koleksiyonlarında da fark yarattığıydı. Moda endüstrisinin “önce kuvvet”i Arzu Kaprol’ün mentorluğunda endüstriye sunulan bu genç isimlerin, büyük alkış alan bomba gibi defilesinin videosunu izlemelisiniz!

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu