Taft Telekom Bayilik VeriyorTAFT Telekom; Faaliyetlerine İzmir Alsancak’ta ki merkezinde başlamıştır. Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen şirketimiz kendi bünyesin de barındırdığı yazılım ekibi ile kendi sektöründe bir ilke imza atarak, kendi özel tasarladığı TAFT Vip kart uygulamasını getirmiştir. TAFT Vip kart uygulaması ile müşterilerini fatura taşma zorunluluğundan kurtamıştır.

Genç ve dinamik çalışma ekibi ile çok kısa bir zaman diliminde Türkiye’nin her bölgesine yayılmış, bayi sayısını 100’ün üzerine çıkarmış ve kendi sektöründe büyük bir istihdam sağlamıştır.

TAFT Telekom bünyesinde bulunan Yazılım ve AR-GE ekibimiz ile kendi program ve uygulamalarını yaratmış ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuştur. TAFT programı ile bayilerimiz kendi programlarına sahip olmanın ayrıcalığını ve gün içinde her an destek alabilecekleri Online Destek ekibinin avantajlarını yaşamaktadırlar. Siz değerli müşterilerimiz ise birçok ürün ve hizmetini tek bir noktadan yaparak zahmetsiz ve kısa bir zamanda tüm işlemlerini yapma imkanı bulmuştur.

Fatura ödeme merkezi sektöründe adımızdan yenilikçiliğimiz ve kalitemiz ile söz ettirmek için tüm TAFT Telekom ekibi olarak bayilerimizin kârlılığını vehizmet kalitesini geliştirerek müşteri memnuniyetini en yükseğe çıkarmak için çalışıyoruz. Haklı müşteri merkezimizde bütün müşterilerimizin bizlere ilettikleri istekleri ve önerilerihız bir şekilde çözülerek her zaman müşteri memnuniyetinin önemi vurgulanmıştır.
TAFT TELEKOM olarak türkiyenin her bölgesindeTAFTTELEKOM yüksek kalitesine uygun bayiliklerimiz ile tüm türkiye’ye hizmet vermeye devam ediyoruzşu anda 19 il 72 aktif 18 yapım aşamasında olmak üzere 90 adet bayi sayımız ile günden güne hızlabüyümeye devam ediyoruz. Hedefimiz 2009 yılı sonuna kadar 300 bayiye ulaşmaktır.

Firmamız yüksek teminatlarla banka anlaşması yapan Türkiye’de 4 firmadan biridir. Teminata dayalı ve sadece online sistem ile çalışır bayilerimizde müşterilerimiz için ayrılmış müşteri monitörlerinin amacı arka planda yapılan işlemlerin müşterinin görebilmesidir ödemelerinizin hepsi sigorta kapsamında gerçekleşir sigortasız ve offline işlem kesinlikle gerçekleştirilmez şubelerimiz ve çalışanlarımız rutin yapılan denetimlerle her zamankalite ve güvenlik testlerinden geçmektedirler.

  Çağrı Merkezi Türk Telekom Bayiliği

Hizmetlerimizi müşterimizin istekleri doğrultusunda devamlı geliştirirken,bir yandan da bayilerimize ve onların müşterilerine, düşük maliyetli ancak konforlu ve güvenli bir hizmet sunabilmek için çalışıyoruz.bu konuda müşteri odaklı çalışma prensipi ile müşterilerimize kolaylık sağlamaya devam edıyoruz.

VIP Müşteri Kartlarımızla müşterilerimize zaman, hediyeler ve indirimler kazandıran tek firmayız.

Aynı zamanda da kalite standartlarımızı yükseltmeye devam etmekteyiz.

Nerez Ödeme Hizmetleri
Tekstil Gıda Taş. İnş.
Telekominikasyon ve İletişim
San. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Adalet Mah. 2132/2 Sk.
No:3/59 Bayraklı/İzmir
Telefon: (0232) 464 4483 – 86 – 87
Faks: (0232) 464 4489
Eposta: bilgi@taft.com.tr
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Çağrı Merkezi Bayiliği Veren Firmalar

Çağrı Merkezi Bayiliği Veren Firmalar, çağrı merkezi bayiliği, çağrı merkezi bayilikleri, çağrı merkezi bayiliği 2017 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir