Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Tavada Tavuk Bayiliği Almak

Tavada tavuk bayiliği alarak kendi restoranınızı açma fırsatı. Tavada Tavuk olarak ilk şubemizi 2014 yılında Avcılar Pelican Mall Alışveriş Merkezi’nde açtık. O günden bugüne başarılı bir şubeleşme süreci geçirdik. Aynı zamanda yüksek bir marka bilinirliği yakaladık.

Trabzon’da Türkiye’nin en yoğun AVM’lerinden birinde yeni şubemizi açtık. Kuşadası da bizim için faaliyete geçtiğimiz güzel bir nokta oldu. Aynı zamanda Ankara’da da kendimizi gösterdik.

Tavada Tavuk Bayiliği

Şuan yurtiçinde 50 şubemiz var. Yurt dışında ise Kıbrıs, Irak ve Ürdün olmak üzere 3 noktamız aktif hale geldi. Yakın zamanda ise İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından olan Levent’de yeni bir açılışımız olacak.

Tavada tavuk bayiliği
Tavada tavuk bayiliği

Hedef kitlemiz; Kamu personeli, beyaz yakalılar, öğrenciler ve ağırlıklı olarak da ailelere hitap ediyoruz. Bulunduğumuz AVM’lerden dolayı ağırlıklı olarak C ve B segmentine hitap ediyoruz. Lokasyon ve metre kareye göre şubelerimizi projelendirerek uygun konsept üzerinden ilerliyoruz.

2021 yılı çok yoğun ve başarılı geçti. Yıl içerisinde 30 ilde 50 şube olduk ve yurt dışında 3 ülkede master franchise anlaşması yaptık. 2021 Tavada Tavuk hedefleri doğrultusunda çok önemli bir yıl oldu. 2022 yılı için Türkiye’de 80 şubeye ulaşma hedefimiz var. Hedefimize ulaşmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ayrıca yurt dışında Avrupa, Balkanlar ve Ortadoğu’da yaptığımız görüşmelerle beraber bayrağımızı daha fazla ülkede dalgalandırmak istiyoruz.

 

Franchise’larımıza mağaza kurulumu ve sonrasında bazı desteklerimiz oluyor. Şu an Anadolu ağırlıklı talep alıyoruz. Tabii İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya’dan da yine talepler geliyor. Bu talepleri değerlendirirken bölgenin satın alma gücünü ve tüketim alışkanlıklarını değerlendiriyoruz. Operasyon ekibimizin verdiği rapor doğrultusunda ve yatırımcımızın da onayıyla beraber mağaza kurulumuna başlıyoruz. Mağaza açılmadan önce franchise bedel 100 bin TL. 40 metrekareden 250 metrekareye kadar mağazalar açabiliyoruz.

Adaylarımızdan bir franchise bedeli talebimiz oluyor. Bu Mağazalarda en dikkat ettiğimiz nokta bulunduğu konum ve cephesi. 40 metrekareden 250 metrekareye kadar olan mağazaların da ortalama yatırım maliyeti yaklaşık 500 bin lira gibi bir bütçeye denk geliyor. İnşaat kalemini franchise adayımızın inisiyatifine bırakabiliyoruz. Kendisi projeye sadık kalmak kaydıyla mağazasını yapabiliyor. Personel eğitimi, 45 günlük sermaye desteği, operasyonel hizmetler ve reklam hizmeti de bizim tarafımızdan veriliyor. Aynı zamanda sözleşmemizde yazmasına rağmen geçici bir süre ciro primini talep etmiyoruz.

Öncelikle mağaza noktasında konuşursak, biz ikili mutfak sistemiyle çalışıyoruz. Ön mutfakta müşteriler, ürünlerin nasıl bir koşulda pişirildiğini gözleriyle görebiliyorlar. Bu yüzden hem güven anlamında hem hijyen anlamında hem de ürünlerin lezzeti anlamında tüm şubelerde aynı standardı korumaya özen gösteriyoruz. Bir başka bakış açısı, yatırımcı boyutunda. Yatırımcı boyutunda da özellikle ticari anlamda hem kar olarak hem de yatırımın geri dönüş hızı olarak bayilerimizi memnun ediyoruz. Bunların bizi farklı kılan özellikler olduğunu düşünüyorum. Bayilerimizin mutlu bir şekilde işletmelerini sürdürebilmeleri bizim için en önemli referans. Bizde 1 şubesi olan yatırımcılar 2. ve 3. şubesini de açmak istiyor.

Tavada Tavuk Bayiliği Almak
Tavada Tavuk Bayiliği Almak

Şube personellerini açılıştan önce mutlaka İstanbul merkez şubemizde eğitime alıyoruz. Burada özellikle ürünlerin müşteriye gelmeden son halini operasyon ustalarımızla çalışıp, görüp gerekli yetiyi kazanmalarını sağlıyoruz. Ayrıca şunu belirtmek isterim ki ürünlerimiz pişmeye hazır ve marinasyonlu bir şekilde özel ambalajlarında, araçlarımız ile şubelere ulaştırılıyor ve şubelerde el değmeden sadece pişiriliyor. Dolasıyla ürünlerimizin standartlarını kontrol edebiliyoruz.

İşletmelerimizin kar marjları kiraya bağlı olarak değişmekle beraber ortalama olarak söylemek gerekirse % 18 ile % 36 arasında ve yatırımların turn over süresi ise 16 ay ile 34 ay arasında değişiyor.

Özellikle şunu belirtmek isterim ki Franchise sisteminde yatırımcıları bekleyen büyük kolaylıklar bulunuyor. Bizim bu sistemde vaad ettiklerimizin başında yatırımların değerlenmesi geliyor. Bugüne kadar ki büyüme trendimize bakıldığında her geçen gün marka değerimizin arttığı gözüküyor. Bu da girişimcilerin yatırımlarının değerlenmesi anlamını taşıyor. Girişimcilere doymuş markaları tercih etmektense büyümeye çalışan ve gelişmeye açık olan markaları tercih etmelerini tavsiye ederim.

Tavada Tavuk Bayiliği Fırsatı
Tavada Tavuk Bayiliği Fırsatı

Franchise Tanıtım

Düşük Kurulum Maliyetleri

  • Franchise bedelinden inşaata, masa sandalyeden zücaciyeye kadar tüm maliyetleri sizin adınıza en uygun koşullara getirdik.

Yüksek Kazanç

  • Yatırımınızın karşılığını geri alabilmeniz için yüksek ciro ve devamlılık politikalarımızla yatırımınıza birlikte yön veriyoruz.

Kazandıran Ürün Maliyetleri

  • Sektördeki tüm tecrübemizle ürün maliyetlerini olabildiğince düşük ve sabit tutup para kazanmanızı sağlıyoruz.

Yüksek Prestij

  • Köklü ve Tanınmış markamız ile sektöre girerek uzun yıllardan itibaren sektörde edindiğimiz tecrübe ve birikimleri, kalitemizi, mutluluk veren lezzetlerimizi temsil ederek her geçen gün büyüyen ailemizin bir parçası olabilirsiniz.
Tavada Tavuk Bayiliği İmkanı
Tavada Tavuk Bayiliği İmkanı

Franchise Süresi

1- Başvuru: Hemen yukarıdaki formu doldurarak, ya da franchise hattımızı arayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Uzman franchise yöneticimiz 1-2 iş günü içerisinde size geri dönüş yapacaktır.

2- Onay Süreci: Başvurunuzu detaylıca gözden geçirdikten sonra onaylayıp sizinle tanışmak için bir randevu ayarlayacağız.

3- Bizi Keşfedin: İlk toplantımızda Üretim tesisimizi, menülerimizi, konseptimizi, ve en önemlisi firmamızı size tanıtarak ortaklığımızın uygunluğuna birlikte karar vereceğiz.

4- Sözleşme: Karşılıklı olarak mutabık kaldıktan sonra Franchise sözleşmemizi imzalayacağız.

5- Lokasyon Analizi ve Projelendirme: Sözleşmeyi takiben, uzman ekibimizle yatırım düşündüğünüz bölge analizini yaparak size en uygun yeri seçecek ve yeri projelendirerek kurulum maaliyetlerini çıkaracağız.

6- İnşaat ve Eğitim Süreci: İnşaat sırasında gerekli personellerin temini ve eğitimi konusunda size destek olacağız. Personel desteğimiz açılış sırasında da devam edecek.

İlginizi çekebilir: Tavuk Dünyası Yatırımcı Arıyor

Tavada Tavuk Bayiliği İletişim

Yakuplu Mah. Osmangazi Cad. 46. Sok. No: 1 / Beylikdüzü /İstanbul
info@tavadatavuk.com
+90 (212) 876 34 60
Bayilik Bilgi Hattı
0850 304 82 82

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu