Oto Bakım Bayilikleri

Technolog Oto Bakım Ürünleri Bayiliği Alabilirsiniz

Firma İsmi : Technolog Sihirli Mendiller
Bayilik Kategorisi : oto bakım ürünleri / Pazarlama
Kuruluş Yılı : 2007
Şube Sayısı : 12
Firma Tanıtım :
Technolog Sihirli Mendiller Düşük sermaye – %250 Kar Marjı Bir Çoğu Türkiye ve Dünya da İlk Rakipsiz Ürünler Nano Teknoloji Harikası, Islak Mendil Formatlı Yurt içi ve Yurt Dışı girişimciler arıyor”

Technolog Cam Koruyucu Nedir ?

Cam Koruyucu, ileri mikro-polimer cam kaplama teknolojisi ile araç camlarınızda teflon tavalardaki kaplamaya benzer bir kaplama oluşturur. Muhteviyatındaki nano partiküller cam yüzeyde gözle görünmeyen gözenekleri doldurur ve gözle göremeyeceğiniz şeffaf bir film tabakası oluşturur. Amatör kullanıcılar tarafından bile yüzeye 3 dk kadar kısa bir sürede uygulanabilir. Her kesimden müşterinin kolaylıkla satın alabilmesi için tekli mendil formatında tüm Türkiye geneli perakende fiyatı 2 TL dir.

Techno
Yağmurda silecek kullanımına gerek bırakmaz. Su damlalarının cam yüzeyine yayılıp, görüşünüzü kapatmasını engeller. Boncuklaştırdığı su damlalarının, seyir halinde rüzgar direnci ile aracınızın tavanına doğru kaymasını ve görüş alanınızın sürekli açık kalmasını sağlar.

Yüzeyde oluşturduğu teflon benzeri şeffaf film araç camlarında su lekeleri ve yağmurdan kaynaklı korozyonu & kireç lekelerini engeller. Uzun yolda aracınızın camına çarpan sinek böcek pisliklerinin ve kuş pisliklerinin asidik etkilerli ile cam yüzeyine zarar vermesini engeller, yıkama ile kolayca temizlenebilmelerini sağlar. Hatta sileceklerinizi çalıştırmanız bile bu tür pisliklerin kolayca temizlenebilmeleri için yeterlidir.

Basınçlı yıkama, deterjan ve köpüğe karşı dayanımlıdır. Aracınızı yıkatsanız bile minimum 30 gün etkisini korur.
Ön cam koruma için 1 adet, otomobilin tüm camları için 3 adet mendil yeterlidir.

Sunum Şekli & Mini-Shop : Ürünün seri bir şekilde tanıtılıp, satışının sağlanması için, benzin istasyonlarında açacağınız standlarda bayan elemanlarınız vasıtası ile ürün satışı yapılması satışta en etkili yöntemdir.

Mini Shop noktasını oluşturmak için benzin istasyonlarına cironuzdan %15 -20 arası kar marjı vererek bir stand anlaşması yapıyorsunuz. Standınızın başına koyacağınız bayan elemanınız ürünlerinizi gelen araçlara tane 2 TL yada 5 ve 10 TL lik setler halinde satışa sunuyor.

Ortalama bir benzin istasyonunun araç girişi günlük 500-1500 arasıdır. Pesoneliniz, % 20 lik bir satış başarısı ile kolaylıkla günde 200-300 TL satış yapabilmektedir. Bir mini-shop noktası günlük 50 – 150 TL arası gelir sağlamaktadır. Ortalama bir Anadolu ilinde 3-4 mini-shop noktası yeterli olup, minishop haricinde ayrıca benzinlikler , sanayi sitelerindeki esnaflar, oto aksesuarcıları vb. noktalarda 36 adetlik teşhir kutuları ile toptan satış yapabilirsiniz.

Diğer ürünlerimiz : Buğu önleyici, tozlanma engelleyici torpido koruyucular ( ekstra parlak, parlak ve mat görünüm) , tampon koruyucu, deri döşeme besleyici ve koruyucu, zift temizleyici, sinek böcek temizleyici, reçine temizleyici, jant temizleyici ve parlatıcı, anti statik mobilya ve ahşap parlatıcı mendiller, mikrofiber temizlik bezleri )

Bireysel Bayilik: Bayilik vermediğimiz bölgelerde firmamızdan, bayilik verilen bölgelerde ise il ana bayisinden ürün tedarik ederek çalışabilirler. Mecburi ön alım gerekmemektedir.

Ana Bayilik : Bölgesindeki tek yetkili satıcımız olup, firma merkezimize gelen talepler direkt olarak kendilerine yönlendirilerek desteklenmektedir. Ortalama bir Anadolu için 5,000 TL civarı ürün ön alımı yeterli olacaktır.

Ülke Distribütörlüğü : Ülke genelinde tek yetkili satıcımız olup, bölgesinden tarafımıza ulaşan talepler direkt olarak kendilerine yönlendirilir. Ön alım miktarı karşılıklı görüşme neticesinde distribütörlük talep edilen bölgeye göre belirlenecektir.

Bayii Çıkış Fiyatı: Satıcılarımızın olumsuz etkilenmemesi için ürün bayii çıkış fiyatlarımızı web ortamında paylaşmayı uygun bulmuyoruz. Aşağıdaki iletişim bilgileri & müracat formu üzerinden firmamıza ulaşarak, müşteri hizmetleri yetkililerimizden konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Technolog, tescilli bir marka olup, üretimlerimiz iso 9001 kalite belgelidir.

Detaylı bilgi için aşağıdaki iletişim formu yada telefon numaralarından irtibata geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : yılmaz kukur
Telefon : 02582136800
Web Sitesi : www.technolog.com.tr
E-posta Adresi : info@technolog.com.tr
Adres : İnönü cad no:12A Denizli

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu