Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Teco Pet Bayilik, Teco Pet Petrol Bayiliği

Teco Pet Bayilik, Teco Pet Petrol BayiliğiBenzin satış istasyonu açmak her daim kazandıran yatırımlar arasındadır.

Teco Pet Bayilik Bilgileri

Aslen Kayserili olan Yalçınkaya ailesinin sahibi olduğu Yalçınkaya Petrol’ün markası Teco Pet’in merkezi İzmir’de bulunuyor. 1986’da kurulan ve ilk yıllarında madeni yağ toptan satışı yapan Yalçınkaya Petrol, 1997’de akaryakıt sektörüne geçiş yaptı.

Dağıtıcı lisansını ise 2005 yılında aldı. Ege Bölgesi’nde daha iyi bilinen Teco Pet’in şu anda ülke genelinde 300 bayisi var. İntifa sonrasında diğer markalardan transfer ettiği bayi sayısı ise 60. Şirketin 2010 yılındaki akaryakıt satışı 134 bin 47 ton oldu.

Teco Pet Yönetim Kurulu Başkanı Kayhan Yalçınkaya, 2012 yılından itibaren agresif bir büyüme hedeflediklerini belirterek, yeni bayilikler konusunda şu mesajı veriyor:
Teco Pet olarak Türkiye genelinde bayi yapımıza, kriterlerimize ve hedeflerimize uygun girişimcilerle buluşmaya çalışıyoruz. Belirli lokasyonlardan ziyade tüm bölgelerde, doğru bayilerle birlikte büyümeyi tercih ediyoruz. Bayilik almak isteyen girişimciler, internet aracılığıyla şirketimize ulaşıp bilgi alabilir. Bize ulaşan bayilik talepleri, ilgili bölgelerdeki saha müdürlerimiz vasıtasıyla değerlendiriliyor.”

Teco Pet bayilik iletişim

Tel: 0 (232 ) 616 90 69
Fax: 0 (232) 616 90 45
info@teco.com.tr.
Adres : İstiklal Cad. No:154/A Aliağa – İZMİR

Akaryakıt İstasyonu Açmak

  Dsmart Bayilik Alma ve D-Smart Bayilik ŞartlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir yorum

  1. slm.iyi.günler usak banaz susuzköyünde bir.benzilik.istasyonu acmak.istiyoruz köyümüzden sivasli.kazasi ve denizli antalya.üzerine karayolu gecmektedir arazimiz.asfalt yola sifirdir bayilik.almamiz.icin sartlariniz nelerdir saygilarimla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir