Bayilik Veren Firmalar

Turkuaz Petrol Bayilik

Kimyevi ürünlerin ithalatı, üretimi ve pazarlaması konularında faaliyet gösteren Zülfikarlar Grubu bünyesindeki Turkuaz Petrol, 1994 yılında kuruldu. Şu anda Turkuaz Petrol’ün 300 civarında istasyonu, 4 akaryakıt terminali, 1 de madeni yağ fabrikası bulunuyor.Zülfikarlar Holding, 1942 yılında kimyevi maddeler ticaretiyle başladığı yolculukta farklı sektörlerdeki yatırımları ile büyüyerek 76 yılı geride bırakmıştır. Akaryakıt dağıtım, enerji, kimya ve finans sektörlerinde faaliyet göstermekte olan grup, bugün Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden biri haline gelmiştir.

Akaryakıt dağıtım sektöründe Türkiye Petrolleri ve Turkuaz Petrol markaları ile, yenilenebilir enerji sektöründe Tesla Enerji markası ile, kimya sektöründe Zülfikarlar Kimyevi ve Akça markaları ile ve finans sektöründe Akdeniz Faktoring markası ile faaliyet göstermektedir.

Akaryakıt dağıtım sektöründe Türkiye Petrolleri ve Turkuaz Petrol markaları ile faaliyetini sürdüren Zülfikarlar Holding, 700’ü aşan istasyon sayısı ile büyümeye devam etmektedir.

Sağlığa, emniyete ve çevreye duyarlı olan, değerlerinden güç alarak kaliteli ürün ve müşteri odaklı hizmet sunan, yaratıcı çözümleri ve olumlu yaklaşımlarıyla, sürekli gelişerek büyüyen Zülfikarlar Holding Akaryakıt Grubu, sektöre yön vererek, bayrağını zirveye taşımayı ve liderliği hedefliyor.

Zülfikarlar Kimyevi ve Akça Kimya markaları ile “Gücümüz, tarihimiz ve markamız” sloganını kendine misyon edinmiş, her geçen gün büyüyen ve gelişen 100’e yakın ürün gamı ile sahip olduğu geniş müşteri ağına en iyi hizmeti vermenin haklı gururunu yaşamakta olup, kurulduğu günden beri kalite konusunda gösterdiği titizlikten ödün vermemektedir.

Tesla Enerji markası ile, Kastamonu ve Sinop’ta mevcut 47 megavatlık kurulu gücüyle yenilenebilir enerji sektöründeki hidroelektrik santralleri ve yeni yatırımlarıyla ülkenin elektrik enerjisi üretimine katkı sağlayacak projeleri ve uzun dönem stratejik çalışmalarını hızla sürdürmektedir.
Güçlü mali yapısı, müşteri odaklı çalışma yaklaşımı ve güvenilir kurumsal kimliği ile sektörün öncü firmaları arasında yer alan Akdeniz Faktoring Hizmetleri A.Ş., ülkemiz faktoring sektörünün en önemli kuruluşlarından biri olarak yükselen başarı çizgisini devam ettirmektedir.

Turkuaz bayilik iletişim

Zülfikârlar Holding
Bulgurlu Mahallesi Gürpınar Cad.No:15 34660 Üsküdar / İstanbul
Telefon: + 90 216 481 90 00 Faks: + 90 216 481 91 00

Akaryakıt İstasyonu Açmak

5 Yorum

  1. silivri selimpaşada bayiniz olmak istiyorum yer petrol olarak hazır herşey hazıt sadece bayilik olmak istiyorum
    yer çok güzel yerde
    05323681092
    saygılarımla

  2. selam lar ben erzurum da bayılık alabilirmiyim şartlarınız nelerdır ,saygılarmla

  3. bayiilik için görüşünüzü ve şartlarınızı öğrenmekisterdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu