Mobilya Bayilikleri

United Furniture Industries Türkiye Bayilik

United Furniture Industries Türkiye Franchise

Şirketimizin kurucusu Erol Işık 1967 Istanbul doğumludur.1991 yılında Istanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliğini bitirdikten sonra aile şirketi olan Tikmobilya Kollektif Şirketinde üretimden satışa tüm departmanlarda sırasıyla görev almıştır. 2000 yılında A.B.D.nin Kaliforniya eyaletine yerleşerek mobilya ithalatı ve perakende mağazacılığa devam etmiştir. 2011 yılında Türkiye`ye kesin dönüş yaparak Amerikanın en büyük hareketli ve sabit oturma grupları üreticilerinden biri olan United Furniture Industries`in Turkiye Distribütörlüğünü almıştır.

United Furniture Industries 1700 çalışan ve Amerikanın 5 ayrı bölgesinde bulunan yaklaşık 270000m2 lik üretim alanı ile kumaş ve bonded deri kaplanmış hareketli ve sabit oturma grupları,köşe takımları ve yatak kanepeleri ile son derece konforlu,estetik ve modern bir ürün yelpazesine sahiptir.

Firmamız Istanbul Cemil Topuzlu Showroomu ve Türkiye genelinde oluşturulacak bayilikler kanalı ile ürünlerini Türk müşterileriyle buluşturmayı hedeflemektedir.

İletişim

Tik Mobilya

UNITED FURNITURE INDUSTRIES TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

Showroom:
Cemil Topuzlu Cad. No:35/2 Çiftehavuzlar – İstanbul
Telefon : 0216 467 8119
Fax : 0216 467 8120
Depo :
Atatürk Cad. 5K Plaza No:12 Tepeören Tuzla – İstanbul
Email: info@ufi-tr.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu