Giyim Sektörü ve Moda Haberleri

Vans Classics 2011 Sonbahar – Kış Koleksiyonu

Dünyanın kaykay ayakkabısı üreten ilk firması ünvanı ile 40 yıllık deneyimini Sonbahar/Kış Koleksiyonu’na yansıtan Vans,
geniş ürün yelpazesi ile bu sezon yine karşımızda!

Vans’in Klasikler grubu, 70’li yıllardan beri kaykaycıların olmazsa olmaz Vans stilleri ile yalın kanvas profilinden oluşan yepyeni çizgilerinden doğuyor. Kanvas, Classics Koleksiyonu’nun temelini oluştursa da deri, süet ve yaratıcı malzeme seçeneklerinden yararlanan modeller grupta yerlerini alıyor.

Classics Koleksiyonu ile, dünyanın ilk kaykay ayakkabısı şirketi olan Vans’in 40 yıllık mirası yansıtılıyor. 2011 Sonbahar sezonu ile görücüye çıkmaya hazırlanan bu özel ürünler, günümüz Vans klasiklerinin içerdiği çağdaş çizgileri gözler önüne seriyor. Bu sezon Vans, erkekler için Era Wingtip, Escuela, 106 Moc gibi yepyeni modelleri de koleksiyonuna katıyor.

Vans Classics Koleksiyonu’nu Sunar

Dünyanın ilk kaykay ayakkabısını yeniden yorumlamak: Era Wingtip

Dünyanın ilk kaykay ayakkabısı Era, geleneksel çift tonlu renklendirme ile siyah ve beyaz deriyi buluşturuyor. Era Wingtip, ayrıca siyah süet alternatifi ile de sunuluyor.

Kararsız kalanların tercihi: Escuela

Old Skool ve Sk8-Hi arasında gidip geliyor musunuz? Escuela, her iki klasik ayakkabıdaki en tarz ayrıntıları bünyesinde barındırıyor. Yeni Escuela, deri, süet ve kanvas alternatifleri ve bileksiz, alçak profili ile dikkat çekiyor.

Vans mirasını makosen görünümle birleştirmek: 106 Moc

106 Moc, Vans mirasındaki modelleri, ayakları yere basan mokasen görünümüyle birleştiriyor ve zengin süet alternatifleri ile sunuyor.

Şimdiye kadar yapılmış en havalı işbirliği: Pearl Jam ve Vans

Pearl Jam 1990 yılında Seattle’da üç kişiden oluşan bir grup olarak kuruldu, 1991 yılında çıkan ilk albümleri Ten’in başarısıyla ana akıma girdi. Grunge hareketinde en etkileyici gruplardan biri olduklarını gösterdiler ve bugüne dek Pearl Jam dünya genelinde yaklaşık 60 milyon albüm sattı.

Birden fazla platin ödülü sahibi Pearl Jam grubu, aynı zamanda sörf ve kaykay sever üyelerden oluşuyor. Müzik düzenine karşı ödün vermeyen tavırları, kaykay sporuna duydukları tutkuları ve ezelden beri Vans ayakkabıları giymeleri, bu projeyi bugüne dek yapılmış en havalı müzik projelerinden biri kılıyor.

Pearl Jam koleksiyonu arasında iki Sk8-Hi ayakkabı bulunuyor, bunlardan biri grunge-dönemi havasında diğeriyse sevgili, eski Seattle Supersonics anısına.

1 2Sonraki sayfa

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu