Mobilya Bayilikleri

Verelli Yeni Bayilikler Veriyor

Verelli yeni bayiler arıyor

Saray Holding bünyesinde Yerelli markası ile üretim yapan Mobsar, yeni bayilikler verecek. Öncelikle olarak büyük şehirlere öncelik verilecek. Verelli bayiliği için maksimum 200 bin TL alım yapmak yeterli.

Mobilya, son yılların en hızlı büyüyen sektörlerinden biri. Bunda kuşkusuz sektörün son yıllarda yapmış olduğu atılımların yanı sıra üniversite sanayi işbirliği çerçevesinde yapılması hedeflenen Ar-Ge ve tasanın çalışmalarının sektöre sağladığı bilgi gücünün de katkısı büyük.

Büyüyen bu sektör, yeni girişimcilere de çeşitli fırsatlar sunuyor. Özelikle bayilikle büyümeyi hedefleyen mobilya üreticileri yeni bayiler anyor. Bu markalardan biri de Verelli.

Saray Holding bünyesinde Verelli markası ile üretim yapan Mobsar, bayilikler veriyor. Düzce’de 2008 yılından bu yana 21 bin metrekare alan üzerine kurulu fabrikasında üretim yapan Verelli’nin bayilik için öncelikli bölgeleri büyük şehirler.

Yurt içinde iki mağazası ve 68 cor-ner ile faaliyet gösteren Verelli, oturma ve genç odalarından yemek ve yatak gruplanna, karyolalardan tamamlayıcı birçok ürün ve aksesuara geniş bir ürün yelpazesi ile faaliyet gösteriyor.

5 bin metrekare kapalı alan olmak üzere toplam 20 bin metrekarelik bir alanda üretim yapan Verelli’nin üretim kapasitesi ise takım bazında tek vardiya ayda 500 takım.

Verelli, Ar-Ge çalışmalarına ağırlık vererek kendine özgü tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

YURT DIŞINDA BÜYÜYECEK

Gerek yurt çapında gerekse uluslararası pazarlarda aktif yapılandırma uygulamalarına başlayan ve yurtdışın-da da büyüme hedefinde olan Verelli, farklı ülkelerde toplam 16 mağazaya ulaşmayı planlıyor. En son Paris’te mağaza açan Verelli, yakın bir zamanda Hollanda ve Almanya’da da mağaza açmayı amaçlıyor.

Cirosunun yüzde 50’sini ihracattan sağlayan şirket, Suriye, Irak, Yemen, İran, Katar, Mısır, Ürdün, Libya, Fransa, Suudi Arabistan olmak üzere yaklaşık 10 ülkeye ihracat yapıyor. İhracat yaptığı ülke sayısını 16’ya çıkarmayı hedefleyen Verelli, özellikle Avrupa ülkelerinde gücünü artırmayı planlıyor.

ÖNCELİK BÜYÜK ŞEHİRLER

Verelli, bayilik için İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’ya öncelik verecek. Bayilik alabilmek için mağaza büyüklüğünün de 800 ile bin metrekare arasında en fazla iki katlı olması isteniyor, ilk mal alım maliyeti de 150 bin TL-200 bin TL arasında değişiyor. Mal alım miktarına göre de banka teminat mektubu da talep ediliyor.

İşin Aynası

Uygun yer: İstanbul (M0D0K0-MASKO, Anadolu yakası E5 üstü, Avrupa yakası Beylikdüzü E5 üstü) Ankara (İstanbul yolu mevki) Bursa (İzmir yolu Nilüfer mevkii ya da İzmir yolu üzeri ve Karabağlar).
İlk sermaye: 150 bin ile 200 bin TL arasında değişiyor.
Ciro hedefi: Lokasyona göre değişiyor.
Başvuru için: 0380 553 7138 ya da 0533 723 48 41

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu