Elektrik Dağıtım Bayilikleri

Volt Grup Elektrik Enerjisi Toptan Satışı

Volt Enerji Her İlde Bayilik Verecek

Volt Grup Elektrik Enerjisi Toptan Satış, serbest tüketicilere yönelik elektrik satışı konusunda tecrübeli bir firma. 2001 yılında 1 milyon TL sermayeyle kurulan şirket, o dönemde EPDK’dan aldığı toptan satış lisansıyla başka üreticilerden ya da sistemden (Piyasa Mali Uzlaştırma Merkezi) aldığı elektriği serbest tüketicilere indirimli tarifeyle satıyor. Volt Enerji Ticaret Koordinatörü Çağatay Akkaya, “Elektrik piyasası mevzuatına hakim uzman kadromuzla elektrik tüketicilerine en uygun fiyatlı ve kesintisiz elektriği tedarik etmek için çalışıyoruz” diyor.

Volt Elektrik, halen Türkiye genelindeki 35 bayisiyle hizmet veriyor. Şirket, önümüzdeki dönemde tüm illerde bayilik vermeyi planlıyor. Bayilik için herhangi bir şart aranmıyor. İlk aşamada bayi personeli fatura okuma, hesaplama, sahada pazarlama gibi konularda eğitimden geçiyor.

Bayi karı satılan elektrik ve iskonto oranı göz önüne alınarak hesaplanıyor. Örneğin bu kazanç, yıllık 100 bin TL elektrik faturası olan bir müşteri getirildiğinde ayda 4 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

Telefon: 0312 475 83 17
Web: voltenerji.com, pozitifpower.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

5 Yorum

  1. Adana da bayiniz olmak istiyorum gereken bilginin verilmesini rica ederim.
    Tlf 0536 6304397

  2. kocaeli gebzede ikamet etmekteyım bayiniz olmak itıyorum 05073644657

  3. BEN 43 SENEDİR YALOVA DA İKAMET ETMEKTEYİM.ÇEVREMDE GENİŞ SAYILIR YALOVADA BAYİNİZ OLMAK İSTİYORUM.GEREKLİ KRİTERLERİ YAZARSANIZ VE BEYİNİZ OLARAK KABUL EDERSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM TEŞEKKÜRLER.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu