Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Oto Bakım Bayilikleri / Williams araç koruma ve bakım sistemleri bayiliği

Williams araç koruma ve bakım sistemleri bayiliğiYarım asırlık otomotiv tecrübesiyle franchising sistemi…

Formulal kökenli teknoloji ve deneyimi tüm araçlara uygulanalir, yenilikçi ürün ve hizmetlere dönüştürüyor. RBC Otomotiv, 2005’den beri sektörde olup, 2012’de Williams High Performance Car Care ürünlerinin Türkiye distribütörü oldu. RBC, Türkiye genelinde 40 otomotiv plazası içinde Williams araç koruma ve bakım sistemleri veriyor. 2013’den beri ise Türkiye’de franchise bayilikler vermeye başladı.
Williams araç koruma

Bayilik şartları;

• iş merkezlerine ve yaşam alanlarına yakın, en az 250 m2 kapalı alana sahip, tavan yüksekliği en az 3 m. olan lokasyonlar.

• Bu işi ana işi olarak görecek yatırımcılar aranmaktadır.

İlk yatırım tutarı en az 35 bin euro olup; bu tutara franchise giriş lisans ücreti, konsept iç-dış uygulama giderleri, ekipman ve açılış için en az malzeme stoğu bedeli dahildir. Mekanın tadilatı için gerekli masraflar belirtilen yatırım miktarına dahil değildir.

Williams Franchise Sistemi;

yarım asırlık otomotiv tecrübesi ile ortaya çıkan bir franchise sistemidir. En az sermaye ile yapılabilecek saygın, risksiz ve karlı bir yatırımdır.

  Autobahn Oto Bakım BayiliğiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Muyacar Oto Aksesuar Satış Bayiliği Veriyor

Firma İsmi : MUYACAR OTO AKSESUAR Bayilik Kategorisi : Oto Aksesuar Kuruluş Yılı :  2014 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir