Anasayfa / Giyim ve Moda / Yazın İş Yerinde Ne Giyilir, Yaz Giyim Modası

Yazın İş Yerinde Ne Giyilir, Yaz Giyim ModasıYazın İş Yerinde Ne Giyilir, Yaz Giyim Modası, Yazın İşe Giderken Nasıl Giyinilir, Yaz Modası, Yaz Giysileri, Yaz Kıyafetleri, Yaz Aksesuarları, Moda Aksesuarlar, Giyim ve Moda

Yaz modasında işe giderken dikkat etmeniz gereken detaylar. Ünlü modacı Michael Kors’dan çok önemli uyarılar.

Yazın işe giderken sadece tek bir kıyafetiniz renkli oldun. Bu, renkli örgü bir şal, etek, bluz veya tişört olabilir. Kıyafetinizi uygun renk ayakkabı ve çanta aksesuraı ile tamamlayın. Örneğin, beyaz bir üst, çimen yeşili bir alt ile kahverengi çanta ve ayakkabılar giyebilirsiniz.

Ayakkabılarınız yüksek topuklu veya dolgu topuklu olsun. Yaz geldi diye düz sandaletlerinize sarılmayın. Kıyafetleriniz kadar ayakkabılarınızla da mükemmel görünün. İş yerinde sakın parmak arası, düz sandalet giymeyin. Genellikle masa başı çalışıyorsanız rahat etmek için bunu giyebilirsiniz.
Aksesuarlarda açık renk tercih edin. Bej veya vanilya rengi, çok büyük olmayan çantaları tercih edebilirsiniz. Ufak para çantanızın da açık renklerde olmasına özen gösterin. Büyük siyah çantalarınızı bir süreliğine kullanmayın. Açık renk kıyafetlerinizle asla olmaz.

Yazın en rutubetli, sıcak günlerinde hafif kumaşlardan dikilen yazlık elbiseler giyin. İşte çok sıkı, dar, çok kısa kıyafetlerden uzak durun. Rahatsız edici ve profesyonel görünmez.

Rahat ve zeki gösteren kıyafetleri tercih edin. Kollarınızın doğru yerlerini sıkılaştıran egzersizler yapın. Straplez, göğüs ya da sırt dekoltesini gösteren kıyafetleri ofiste giymeyin. Giydiğinizde de mutlaka bir ceket giyin.

 

  İpekyol, Koton, Matraşta Sezon İndirimleri Başladı!Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Dış Giyim Markaları İç Giyime De El Attı

Koton, Defacto, D’S Damat, LC Waikiki gibi perakendeciler iç giyime de el attı. Dış giyim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir