İş Fikirleri ve İş Kurmak

Yeni İş Fikirleri Proje Yarışması

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Sakarya, Düzce, Kocaeli ve Yalova ticaret ve sanayi odaları ile bu illerin genç girişimciler kurulları işbirliğinde 100 bin lira bütçeli ‘Yeni İş Fikirleri Proje Yarışması’ düzenliyor.

Proje ile Doğu Marmara Bölgesi’nde bulunan 4 ilde genç girişimcilerin örnek olacak yenilikçi iş fikirlerinin hayata geçirilmesinin önü açılacak. Yarışma ile Doğu Marmara Bölgesi’nde girişimcilik potansiyeli ve değerlerini ortaya çıkaracak en ekonomik, en işlevsel ve yenilikçi çözüm önerilerinin desteklenmesi amaçlanıyor.

25 bin liralık ödül ve 125 bin liraya varacak destek de genç girişimcileri motive edecek.

Kalkınma ajansının koordinasyonunda 4 ilde düzenlenecek yarışmada, her ilde genç girişimci kurulların başkanlığında kurulacak jüriler; yenilikçi yöntem, uygulamalar ve ürünler içeren projeleri değerlendirecek. 100 bin lira bütçeli programda her ilde birinciler seçilecek ve kazanan genç girişimciler yenilikçi iş fikirlerini hayata geçirebilmek için 25 bin liralık ödüle hak kazanacak.

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı
18-40 yaş aralığında olan ve Doğu Marmara Bölgesi’nde bulunan illerde ikamet eden genç girişimciler, 9 Mayıs-29 Ağustos 2011 tarihleri arasında internetten dolduracakları başvuru formunun çıktısını alarak illerde bulunan sanayi ve ticaret odaları ile kalkınma ajansının illerdeki yatırım destek ofislerine başvurabilecekler. Yapılacak değerlendirmelerin ardından başarılı projeler 15 Ekim 2011 tarihinde ilan edilecek.

www.marka.org.tr

2011 Yılı Doğrudan Faaliyet Mali Destek Programı Destek Almaya Hak Kazanan Projeler

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı 2011 Yılı Doğrudan Faaliyet Mali Destek Programı kapsamında başarılı bulunan faaliyet teklifleri, 29 Nisan 2011 tarihli Yönetim Kurulu tarafından onaylanmış olup destek almaya hak kazanan uygun projeler aşağıda listelenmiştir.
Başvuru sahiplerine yazılı bildirim yapılacak olup, başarılı faaliyet tekliflerinin başvuru sahipleri ile tebliğ tarihinden itibaren 15 gün içerisinde sözleşme imzalanacaktır.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

2 Yorum

  1. Sizde e-ticaret yaparak Sermayesiz, Risk almadan, Kadın-erkek-yaşlı-genç demeden Fırsat Eşitliği sunan firmamız sayesinde ekonomik özgürlüğünüzü kazanmak, sevmediğiniz müdürlere bagımlı çalışmak istemiyorsanız yada ek kazanç ele etmek istiyorsanız ekonomikal60@gmail.com dan bizimle iletişime geçiniz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu