Anasayfa / Giyim ve Moda / Yeni trend şeffaf çantalar!

Yeni trend şeffaf çantalar!

Yeni trend şeffaf çantalar!

KADINLARIN vazgeçilmezi olan “statü çanta”ların yanına bir başka sevda daha eklenecek gibi görünüyor.

Şimdilerde yani “statü” ise cüzdanlar.

Yani statü çantaların yanına bir de statü cüzdanlar eklenmiş durumda…

Kadınlar işe giderken kollarında statü çantaları oluyor. Ama yemek saati geldiğinde kafelere akın eden kadınlar yanlarına çantalarını almıyor.

Onun yerine statü cüzdanlarını alıyor ve masaların üzerine cep telefonu ve cüzdan konuyor. Bir anda tüm masaların üzerinde Louis Vuitton, Beymen gibi markaların cüzdanlarını görmek mümkün. Hepsi birbirinden şık, hepsi birbirinden gösterişli… Ve en az statü çantalar kadar özenilerek tasarlanmış.. Aslında bir nevi çantaların minyatürleri masaların üzerinde duruyor.En başı çekense Louis Vuitton cüzdanlar.

Çünkü markada sonsuz seçenek var.

Eğer kadının iki veya üç tane farklı çantası varsa her birinin cüzdanı da ayrı olmalı düşüncesi hızla yerleşecek gibi görünüyor. Yani her bir çantaya ayrı bir model gelecek.

Acaba Marc Jacobs’un Louis Vuitton için tam da bu sezon şeffaf çantalar tasarlaması bir tesadüf mü? Ve o çantaların içine sadece cüzdan koyması… Hiç zannetmem… Bu öngörülmüştür ve bir nevi kadınlara şu mesaj verilmek istenmiş sanki:

Öğle yemeklerinize giderken merak etmeyin, ne çantanızdan ne de cüzdanınızdan ayrılmanıza gerek yok. Her ikisini de yanınıza alabilirsiniz ve rahatlıkla cüzdanınızı da sergileyebilirsiniz. Çünkü çantalar bu sezon şeffaf!

Tülin Şahin
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir