Oto Bakım Bayilikleri

Ziebart Yeni Bayilikler İle Şubeler Açacak

ZIEBART
Patentli ürünleri var

Oto bakım ve koruma hizmetleri sunan Ziebart’ın 22 şubesi var. Türkiye genelinde yeni şubeler açmayı hedefleyen şirket Ankara, Konya, Gaziantep ve Kayseri’den gelecek franchise taleplerine öncelik veriyor. Franchise giriş bedeli istasyon tipine göre 7-25 bin dolar arasında değişiyor, istasyon büyüklükleri ise 300-bin metrekare arasında değişiyor.

Ziebart bayilik

Ziebart’ın boya koruma sistemleri alanında Diamond Gloss adı verilen yenilikçi bir ürünü dikkat çekiyor. Firma tarafından uzun Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirilen patenti alman Diamond Gloss oto boya koruma sistemi, dünyada sadece Ziebart lisansörleri tarafından uygulanıyor.

Yeni otomobillerin boyasını korumak üzere tasarımlanmış Ziebart “ultra boya koruma sistemi” ise profesyonel yöntemlerle uygulanan patentli bir koruma maddesi kullanılarak uygulanıyor.

Ultra Boya Koruma Maddesi, günümüz otomobillerinin “metalik kat + şeffaf kat” boyaları için özel olarak formüle edilmiş. Yaz aylarında boyayı sarartıp solduran zararlı güneş ışınlarını bloke eden özel bir ultraviyole filtre maddesi içeriyor. Kışın ise boyayı yağmur, çamur, hava kirliliği gibi aşındırıcı ve tahrip edici etkilerden koruyor. Kuruluş amacı otomobilleri korumak olan Ziebart’ın Z-Shield boya koruma filmi ise boyayı araca estetik katarak koruyor. Bunların yanı sıra Ziebart cam filmleri, orijinal renkli cam görünümü veriyor. Ayrıca şirket müşterilerine güneşin her türlü zararlı UV ışınlarını yüzde 99.9 oranında kesen seramik termal özel ön cam filmi, ses yalıtımı, pas önleme, döşeme hah ve vinil koruma hizmetleri de var.

Telefon: 0212 270 75 00
E-posta: mail@ziebart.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu