Anasayfa / Foto Galeri / 2015 Paris Otomobil Fuarında Yeni Çıkan Araba Modelleri

2015 Paris Otomobil Fuarında Yeni Çıkan Araba Modelleriİki yılda bir Frankfurt ile birlikte dönüşümlü organize edilen Paris Otomobil Fuarı’nda çok sayıda seri üretim marka tanıtıldı. Bu durum son yıllarda daralan Avrupa pazarının artık olumlu sinyaller vermeye başladığının göstergesi olarak yorumlandı…

PARİS Otomobil Fuarı’nda bu yıl bugilne kadar benzerine az rastlanan bir rekabet vardı. Özellikle küçük sınıf ve orta sınıfta liderliğe oynayan modellerin yeni nesilleri fuarda kıyasıya yarıştı. Merakla beklenen, Mercedes-AMG GT, C63 AMG, Mazda MX-5, Jaguar XE, Land Rover Discovery Sport, Lamborghini Asterion, Volvo XC90, VW Passat gibi otomobillerin dünya lansmanlan da ilk defa Paris Fuan’nda gerçekleştirildi. Şehir otomobillerinde ise Opel Çorsa, Skoda Fabia ve Hyundai İ20 dikkate değer yeniliklerdi. Konsept modeller de ilgi çekti. PSA ’nın tanıttığı Airflow konsepti ile Rerıauİt’un EOLAB konsepti, önümüzdeki 10 yıl içinde izlenecek trendler hakkında önemli ipuçları verdi. İşte Paris Otomobil Fuarı ’nda bütün dikkatleri üzerlerine toplayan yıldız ürünler…

OPEL ÇORSA

OPEL ÇORSA

Çorsa aradan geçen sekiz yılın ardından yeni nesline kavuşuyor. Adam’a oldukça benzeyen yüzü ve arkadan sıkıştırılmış Astra görünümüyle ilginç görünen Corsa’nın iç mekanı günümüze uygun şekilde baştan aşağıya yenilenmiş.
OPEL CORSA İCİ

Boyutları neredeyse aynı olan otomobilde artık kör nokta uyarı sistemi, şerit takipçisi, bi-xenon farlar, 7 inçlik multimedya ekranı seçenekleri var.

OPEL ÇORSA paris

1.0 litrelik 3 silindirli Ecotec motor 90 ve 115 HP güç seçenekleriyle sunuluyor.

OPEL ÇORSA motor

1.2 ve 1.4 litrelik atmosferik motorlarla 1.3 litrelik dizel motonan yeri korunurken bunlarla Euro 6 normlarının karşılanması dikkat çekici.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir