Anasayfa / Giyim ve Moda / 360 Derece Dönebilen Modelleme Platformu

360 Derece Dönebilen Modelleme PlatformuSanal model, müşterilere karıştırılmış ve uyumlu modanın 360 derece görüntüsünü veriyor.

Rusya menşeili Suit Up’a ait, sanal 360 derece elbiseler bulunuyor müşterilerin kendi isteklerine göre ürünleri karıştırarak birbirine uydurabildiği modelleme platformu, büyük markalardan rağbet görüyor.

virtual model

Online moda bayileri, müşterilere, elbeselerinin nasıl görüneceği konusunda daha iyi bir dönüş sağlamak için bir çok yolu denediler. Son olarak, Estonya’nın dijital deneme platfomu Fits.me’yi duyduk. Fakat şimdi ise Rusya menşeili Suit Up’a ait, sanal 360 derece elbiseler bulunuyor müşterilerin kendi isteklerine göre ürünleri karıştırarak birbirine uydurabildiği modelleme platformu, büyük markalardan rağbet görüyor.
Bu internet sitesi, kullanıcılara bir model seçmelerini ve ardından mevcut ürünler arasından yaptıkları seçimlerle o modeli giydirmelerini sağlıyor. Platform, seçtikleri ürünleri giydiklerinde, nasıl gözükecekleri konusunda daha tutarlı bir dönüş sağlıyor. Ayrıca müşteriler yarattıkları bu modelleri her açıdan gözlemlemek için 360 derece döndürebiliyorlar. Basitçe tek bir itemi gösteren modellerden ziyade, bu model, birden fazla elbise ve aksesuarlar ile donatılabiliyor. Böylece, kullanıclar satın alma işleminden önce kendi görünümlerini yaratabiliyor. Bu sistem, müşterilerin seçtiği ürünlerle aldıkları ürünlerin uyuşup uyuşmadığını kolayca fark etmesini sağlıyor ve onlara büyük bir güven veriyor. Alternatif olarak, müşteriler en iyi kombinasyonu, sitenin seçimine bırakabiliyor. Etkileyici olan nokta ise, Suit Up sitesinin 7 aydan beri yayın hayatına devam ediyor oluşu. Fakat raporlara göre, bu internet sitesi, Nike, Gap, Levi’s, Paul Smith, Uniqlo, Diesel, DKNY ve diğer markalar ile köklü anlaşmalar yapmış bulunuyor.

Şu anlık sadece Rusya’da hizmet veren bu internet sitesi, yakında Amerika’da hizmet vermeyi hedefliyor.

Website: www.suitup.ru
kaynak: www.myfikirler.com

  2012 Abiye Bolero ModelleriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Dış Giyim Markaları İç Giyime De El Attı

Koton, Defacto, D’S Damat, LC Waikiki gibi perakendeciler iç giyime de el attı. Dış giyim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir