Anasayfa / Giyim ve Moda / Adidas SLVR Sonbahar-Kış Koleksiyonu 2012-2013

Adidas SLVR Sonbahar-Kış Koleksiyonu 2012-2013Adidas SLVR, geleceğe ait cüretkar detaylı koleksiyonuyla erkek giyiminde kusursuz şıklığın sınırlarında dolaşıyor.

Spor giyime uç yıldır benzersiz bir şıklık getiren adidas SLVR serisi, sonbahar-kış 2012 koleksiyonu ile artık Türkiye’de… Dirk Schönberger Kreatif Direktörlüğü’nde üretilen koleksiyon, geleceğe ait cüretkar detaylar taşıyor. Kusursuz şıklığın sınırlarında dolaşırken, sıra dışı pantolonlardan ceketlere, anorak botlardan kaban ve ayakkabılara kadar çok çeşitli ürünü bir araya getiriyor.
Adidas SLVR, özenli terziliğini yüksek kaliteli kumaşlarla ve sportif bir bakış açısıyla birleştirerek vizyoner perspektifini geliştirmeye devam ediyor. Bu gelişim diğer birçok çarpıcı unsurun yanında erkeklerde farklı yaka kesimleriyle dikkat çeken gömlekler ve kapitone motosiklet ceketlerinde kendini gösteriyor. Yün ceketler tüm gün giyilebilecek şık bir seçenek sunuyor. Koleksiyon, klasik kesimli trençkotlardan içinde kendinden fermuarlı süveterleri olan blazer’lara kadar çok kullanılan kışlık ürünleri yeniden yaratıyor.

  Hazır giyimciler ‘tekstil köyü’ kuracakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Dış Giyim Markaları İç Giyime De El Attı

Koton, Defacto, D’S Damat, LC Waikiki gibi perakendeciler iç giyime de el attı. Dış giyim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir