Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / AG Holzmann ve Yapı Kule Bayilik Veriyor

AG Holzmann ve Yapı Kule Bayilik VeriyorKURUMSAL AG HOLZMANN, ahşap pencere sistemleri alanında Türkiye’de ki üretim faaliyetlerini, temelini 1960’lardan alan AG ALFA GROUP & AG YAPI YATIRIM A.Ş. çatısı altında sürdürmektedir.

Avrupa’nın önde gelen mühendis ve mimarlarının ahşap pencere sistemleri alanında yaklaşık yarım asırlık yenilikçi innovasyon kültürünün öncü birikimi, yıllar süren AR-GE ve ÜR-GE proje çalışmalarında ilham ve enerji kaynağımız olmuştur. Çevresel korumaya karşı olması gereken duyarlılık AG HOLZMANN ahşap pencere sistemlerinde firma kültürünün ayrılmaz bir parçasıdır.
AG HOLZMANN ahşap pencere sistemleri insanın yaşadığı her yer değerlidir felsefesiyle, bütün ürün gruplarında insan sağlığı ile ilgili önlemlerini en üst seviyede tutmaktadır.

AG HOLZMANN’ın ahşap doğrama alanında uluslar arası kabul gören tescilli tasarımlarıyla, ortaya hiçbir ürünle kıyaslanamayacak özelliklere sahip, uzun ömürlü ürünler çıkıyor.

Bu ürünler ahşap pencere sistemlerinde Avrupa Normları’nın EN, EN ISO, DIN EN standartlarına (ısı ve iklim koruyucu, sızdırmazlık ve dayanıklılık) tam olarak uymaktadır.Evimizde geçen zamanın büyük bölümüne eşlik eden bu ürünler, AG HOLZMANN ahşap doğrama uzmanlığı ile birleştiğinde hem kullanımı keyif veren pencereler ortaya çıkıyor, hem de estetik ve kalitenin bir arada olduğu günümüz modern projelere değer katıyor.

AG HOLZMANN olarak, gelecek kuşaklara yaşanabilir bir çevre bırakmayı hedefliyoruz.

Adres: Seyfi Demirsoy Caddesi No:15/C Buca – İzmir
Telefon: 0232 – 487 35 55
Faks: 0232 – 487 35 55

  Dry Türk Kuru Temizleme BayiliğiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir