Aksa Elektrik Bayilik VerecekElektrik satışı yapmak için Aksa Elektrik bayilik imkanlarını inceleyin. Para kazanmak için güzel bir fırsat olan Elektrik satışı fırsatlarını Aksa Elektrik bayiliği alarak değerlendirebilirsiniz.

Aksa Elektrik Toptan Satış, Kazancı Holding bünyesindeki Aksa Enerji’nin bu alanda kurulmuş iştiraki konumunda. Toptan satış lisansını EPDK’dan 2004 yılında alan şirket, o tarihten bu yana elektrik ticareti yapıyor. Aksa Enerji, elektrik üretiminde şu anda 1.600 MW’yi aşan kurulu güçle özel sektör firmaları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Şirketin elektrik dağıtım alanında da faaliyeti var.
Aksa Enerji, şu anda Türkiye genelinde 50 noktada serbest tüketicilere yönelik hizmet veriyor. Şirketin bu hizmet noktaları kendi ofisleri ve bayilerinden oluşuyor. Aksa, kendi ofisinin bulunmadığı yerlerde bayilik ağıyla müşterilerine ulaşıyor. Yıl sonuna kadar öncelik şirket ofislerinin bulunmadığı yerlere verecek. Asıl hedefse gelecek yıl sonuna kadar bütün illerde en az bir satış noktasıyla hizmet verebilmek.
Aksa Enerji, bayilik için bu işi sahiplenecek, işin başında bizzat durup ilgilenecek, enerji sektörünü ve kendi bölgesini iyi bilen girişimcilere öncelik veriyor.

Telefon: 0212 478 66 66
E-mail: enerji@aksaenerji.com.tr

Elektrik Dağıtım Bayiliği

  Balkaya Enerji Her İlde Bayilikler VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Aydem Elektrik Perakende Satış Bayiliği

Aydem Elektrik Bayilikler Verecek Bereket Enerji Grubu şirketi olan Aydem, sektörde faaliyet gösteren lisanslı ilk …

14 Yorumlar

 1. telefon no: 5306863710

 2. kayseri de ikamet ediyorum. bayiiniz olmak istiyorum.

 3. osmanıye ili bayınız olmak ıstıyorum
  adem demir
  05465546767

 4. 05367044681 bayilik olmak isteriz istanbul fatih

 5. ciddiyseniz arayın
  0224 224 20 21 0544 945 16 16

 6. hatay icin teklif alabilirmiyim

 7. A. Galip DURUKAN

  Adana da bayiniz olmak istiyorum gereken bilginin verilmesini rica ederim.
  Tlf 0536 6304397

 8. ben aydın nazilli den yazıyorum bayilik için şartlarınız nedir bayilik vereceğiniz kişilerde ne gibi özellikler arıyorsunuz bilgi almak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler

 9. mehmet ramazan güzey

  selamlar ıyı calısmalar sartlar neler bayıı olmak ıcın gereklı sartları yazarsanız memnun olurum.meslegım elektrık.ılgılenırsenız sevınırım bolge akdenız sehır mersın ılce tarsus

 10. kocaelı gebzede oturmaktayım bayilik hakında bilgi verirseniz bayiniz olmak iterim 05073644657

 11. Sayın İlgililer,

  Elektra Enerji Toptan Satış şirketi olarak biz de Türkiye genelinde bayilikler vermekteyiz.

  0 530 231 6178 den bana ulşarak detaylı bilgileri alabilirsiniz.

 12. ben yalova’da ikamet etmekteyim.mesleğim gemi başmakinistliği,bu işi 27 yıldır yapmaktayız.15 yılı koç gurubundageçmiştir.kendime ait gemilere ve tersanelere malzeme ve yedek parça satışı yapmakta olan bir limited şirketim vardır.yalova ve ilçelerine yönelik yaptığım araştırmada birçok işletme enerji şirketlerini ve abonelik sistemini bilmediğini görmüş bulunmaktayım.orhangazi deki bir tek fabrika aylık 300000kW enerji tüketmektedir.bu fabrikanın birçok ilde daha tesisi vardır.yaptığım görüşmelerde iyi bir teklifle kendilerine gelirsem abone olacaklarını belirtmişlerdir.aynı şekilde yalova içi hastahane,restorant,okul ve diğer işletmelerle yaptığım görüşmelerde abanolik işine sıcak bakmaktadırlar.bayilik kriterlerinizle ilgili beni bilgilendirirseniz,bayilik için tarafınıza başvurmak istemekteyim.bilgilerinize saygılarımla…

 13. samsunda ıkamet etmekteyım abone merkezı acmak ıstıyorum gereklı olan kreterlerı yazarsanız cok menun olurum

 14. selahattin kızılkaya

  BEN 43 SENEDİR YALOVA DA İKAMET ETMEKTEYİM.ÇEVREMDE GENİŞ SAYILIR YALOVADA BAYİNİZ OLMAK İSTİYORUM.GEREKLİ KRİTERLERİ YAZARSANIZ VE BEYİNİZ OLARAK KABUL EDERSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM TEŞEKKÜRLER.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir