Bayilik ve Franchise

Alpin Endüstriyel Dağcılık Franchising Sistemiyle Yeni Şubeler Açacak

Endüstriyel dağcılığın öncüleri
ALPİN DAĞCILIK / ANTALYA

Alpin Endüstriyel Dağcılık, Türkiye’de niş sayılabilecek bir alanda hızla büyüyor. Yusuf Emre Çelebioğlu tarafından 2006 yılında Antalya’da kurulan bu şirketin yaptığı işin hala iş kanunlarımızda resmi bir tanımı yok. Alpin Endüstriyel Dağcılık, yüksek yapılara aydınlatma, boyama, bakım, onarım ve daha birçok konuda hizmet veriyor. Bu işleri yaparken vinç ve iskele gibi araçlar kullanmıyor. Tıpkı dağcılar gibi ip ve halat kullanıyorlar.

Alpin Endüstriyel Dağcılık, geliştirdiği teknikler, sistemler ve kullandığı araçlarla alanında lider konumda. Çelebioğlu, “Ulaşılması zor, yüksek, tehlikeli ve riskli yerlerde iple erişim teknikleri sayesinde endüstriyel dağcılık çözümleri sunuyoruz. İnşaat, enerji, sanayi, maden, turizm, rüzgar enerjisi, hidroelektrik santrali gibi birçok alanda hizmetlerimiz var. Yenilikçi çözümlerimizle gelenekçi rakiplerimiz olan mobil platformlar, vinç ve iskele gibi ihtiyaçları ortadan kaldırarak daha hızlı, daha verimli, esnek, estetik ve çevre konusunda ayırt edici özellikler sunuyoruz. Ayrıca iş alanını bir şantiyeye çevirmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geliştirdiğimiz iş güvenliği standartları sayesinde iş kazasında dünyada üçüncü, Avrupa’da birinci sırada olan ülkemizde ‘sıfır iş kazası’ ile güvenli iş çözümleri sunuyoruz. Hızlı kurumlum ve işe başlangıç süreleri sayesinde zamanında kazanımı sağlarken esneklik sayesinde daha fazla kişiyle hizmet veriyoruz” diyor.

Alpin Endüstriyel Dağcılık, kendi alanında ilk kez franchise veren bir işletme. Şirket, franchising sistemiyle Türkiye genelinde yeni şubeler açarak büyümeyi hedefliyor.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu