Turizm Sektöründen Haberler

Avşa Adası Videoları, Avşa Adası Plajı ve Sahil Videoları

Turizm sektörüne yatırım yapmayı düşünenler için daha henüz fazla keşfedilmemiş tabiat güzelliği olan yerleri inceledik sizler için.Bu yazımızda bunlardan bahsedeceğiz. Avşa adasını incelemeye aldık ve gördüğümüz tablo bizi gerçekten çok şaşırttı.avşa adasına tatil amaçlı geldiğinizde öncelikle sizi şarşırtacak olan adanın o güzel doğası ve bu doğanın nasıl olduysa son sistem teknoloji ile beslenmiş olması.

Hem teknoloji bakımından eksik olmayıp hem de doğaya uyumlu olan yerleri ülkemizde bulmak çok zor.Çünkü sadece doğası ile güzel olan bir yerde maalesef teknoloji konusunda sıkıntı olur.Çok fazla eğlence mekanları olan son sistem kullanılan yerlerde ise bu seferde doğadan eser bulamazsınız. avşa adası her ikisini de bulunduran nadir ortamlardan bir tanesi.Avşa sahiline indiğinizde istemediğiniz kadar barlar ve diskolar mevcut.Sahilden çıkıp bir iki sokak ilerlediğinizde yeşillikler içinde bir ada buluyorsunuz.Hakikaten şaşılacak bir durum.Denizi çok temiz ve denizin için kum ayrıca sonu olmayan bir plajı var.

Şimdi buraya kadar size yerden bahsettim aslında dikkat edilmesi gereken konu Avşa ya gelen insan sayısı ile işletme sayısı doğru orantıda değil.Özellikle temmuz ayında gelen yoğun talep karşısında şaşkına dönüyor otel sahipleri.Kumsalda geceleyen insanlar bile var bu sebeple avşa adasında yatırım yapmak isteyen arkadaşlar varsa yada turizm sektörüne girmek isteyenler hiç düşünmeden avşa adası da bu işe başlayabilirler.Çünkü adada uzun zaman boyunca bu talebi karşılayacak durum söz konusu olmayacağa benziyor.

Avşa adasında çok fazla otel yok devamlı apart üzerine bu sistemler ve insanlar devamlı olarak müstakil yerlerde kalmak istiyorlar.Müstakil ve müşterek olarak pek çok yer olmasına rağmen yine adada kalmak için yer bulmak gerçekten çok zor.Bu sebeple yatırım yapmak isteyenler burada çok uygun fiyatlara arsa bularak gerekli çalışmaları başlatabilirler.Yada avşa da hali hazırda bir yer sezonluk olarak kiralayabilir satın alabilirler.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu