Bayilik ve Franchise

Başkent Sanat Merkezi 3 Boyutlu Film Bayiliği Veriyor

Firma Tanıtım : firmamız sahne sanatları konusunda hizmet veren bir kuruluştur. 2009 da Kurulan B.S.M yetenekli, aktif, problem çözücü ve yaratıcı fikirlere sahip müzisyen, tiyatrocu ve teknik ekip kadrosundan oluşmaktadır. 2007 Yılında Kreatif çözümleme konusunda hizmet gösteren ÖNEM AJANS ile yollarını birleştiren B.S.M. Kurucularımızın 10 yılı aşkın bilgi ve tecrübesiyle daha kaliteli ve güvenilir bir kuruluş haline getirmiştir.

Alanında en iyi hizmeti verebilmek adına, Türkiye ve Dünyadaki çağdaş teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek, deneyimli ve nitelikli kadrosu ile en iyi hizmeti vermeyi, sektörde hatırı sayılır bir konumda olmayı hedeflemekte ve ulaştığı kitle ile sağlam müşteri portföyü sayesinde bu amacına her geçen gün sağlam adımlarla yerine getirmektedir.

Yıllardır sektörde oluşturduğumuz güven ortamı, bize sizi kazandırmaya devam ediyor, biz de oluşturduğumuz bu güven ortamının vermiş olduğu sorumluluk duygusu ile üretim sahamızı ve ürün kalitemizi her yıl optimize etmeye devam ediyoruz.

Firma İsmi : baskent sanat merkezi
Bayilik Kategorisi : 3 boyutlu film
Kuruluş Yılı : 2009
Şube Sayısı : 4
Bayilik Şartlarınız : lütfen iletişime geçiniz
Bayilik ile ilgili Destekleriniz : eğitim ve ekipman desteği istendiği taktirdeverilecektir
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : ortalama yatırım maliyeti 5000- 15000 tl arasındadır. kar marjı günlük olarak 500 tl. ve üzeridir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Önder DEMİREL
Telefon : 0.544 372 13 39
E-posta : info@baskentsanatmerkezi.com
Adres : ilkizler sokak kızılay ( sıhhıye) ankara

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu