Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Betie’s franchising sistemiyle stand ve mağazalar açacak

Betie’s franchising sistemiyle stand ve mağazalar açacakKişi ve kurumlara özel yenilebilir hediye sepetleri hazırlayan Betie’s’in 135 patentli ürünü var. Betie’s’in kurucusu Betül Sungurlar, franchising sistemiyle stand ve mağazalar açacak…

YENİLEBİLİR hediye buketleri, kısa sürede sıra dışı hediye arayışındaki kitlelerin vazgeçilmezlerinden biri haline geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü mezunu Betül Sungurlar da 2011 yılında kurduğu Betie’s ile bu rekabete dahil oldu. Sungurlar, İstanbul Ümraniye’deki imalathanesinde 3 kişiden oluşan uzman ekibiyle kişi ve kurumlara yönelik 135 çeşit patentli yenilebilir hediye sepeti hazırlıyor.

İKİNCİ İMALATHANEYİ KURUYOR

Betie’s’in imalathanesinde hazırlanan ürünler, soğuk zincir bozulmadan sipariş verilen adreslere gün içerisinde teslim ediliyor. Betül Sungurlar, giderek artan talepleri karşılayabilmek için yine İstanbul’da bir imalathane daha açmaya karar vermiş. Ancak bu kez Avrupa Yakası’nda bir yer düşünüyor.

2013 yılında ikinci imalathaneyi açacaklarını belirten Sungurlar, bu sayede İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki en uzak bölgelere dahi gün içerisinde servis yapabilir hale geleceklerini vurguluyor.

Betie’s, yine 2013’te İstanbul’daki AVM’lerde (alışveriş merkezi) stand açarak yeni şubeler oluşturacak. Bu standların bazıları şirket tarafından işletilecek, bazıları da franchising sistemiyle açılacak. Yine franchising sistemiyle Betie’s mağazaları açılması da gündemde.
Franchising sistemiyle açılacak Betie’s mağazaları için Ankara, Eskişehir ve Bursa’dan gelecek taleplere öncelik verilecek. Diğer gelişmiş illerden gelecek franchise talepleri de değerlendirilecek. Betie’s şubeleri girişimcilere anahtar teslim vaziyette teslim edilecek. Pasta ustalarına 45 gün eğitim verilecek.

YURTDIŞINDAN TEKLİFLER ALIYOR

Yurtdışından da master franchise talepleri aldıklarını belirten Sungurlar, “İnternetten bizi görüp Bulgaristan, Romanya ve Ukrayna’dan arayan yatırımcılar var. Bizimle ortak iş yapmak istiyorlar. Türkiye’deki yapılanmamızı tamamladıktan sonra bu pazarlara da girmek istiyoruz” diyor.

Betie’s tarafından hazırlanan ürünlerin görüntüsüne olduğu kadar lezzetine de özel önem veriliyor. Örneğin, özel karışımlarla hazırlanan çikolatalı kekler, sütlü çikolata ve sütlü çikolatalı kremalarla birleştirilerek “lezzet toplan” haline getiriliyor, farklı renk ve şekillerde kaplanıyor. Kişiye özel model ve renklerde hazırlanabilen lezzet topları, daha çok doğum günü, evlilik yıldönümü, bebek doğumları, yılbaşı, bayramlar, yeni iş, terfi ve şirketlerin organizasyonlarında tercih ediliyor.

  Heramis Termal Tatil Köyü Bayilik Veriyor

Kurabiye buketleri ise kakaolu, fındıklı, vanilyalı tarçınlı, li monlu ve portakaili olarak hazırlanıyor. Kurabiyelerin üzeri istenilen modelde şeker hamuru ya da butter cream süsleme teknikleriyle hazırlanıyor.

Doğum arasında doğan fikir!
Betül Sungurlar, 2000’de üniversiteden mezun olduktan yaklaşık 10 yıl ünlü restoranların kurumsal satış departmanlarında çalışmış. 2010’da doğum için bu işe ara vermiş ve yeni bir iş arayışına başlamış. O sıralar Türkiye’de yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan yenilebilir hediye sepeti konusunda araştırmalar yapmış. Bu işi yapmaya karar verdikten sonra da pasta ustalarıyla birlikte 4 ay bu işe yönelik Ar-Ge çalışması yürütmüş…
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir