Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Bidonss Bidonda iş fırsatı

Bidonss Bidonda iş fırsatıBidonss Bayilik, bayilik 2012, franchise 2012, bayilikler 2012, girişimcilik 2012, yatırım 2012

Bidonss Bidonda iş fırsatı
İlk olarak bakliyat, baharat ve kuruyemiş teşhir bidonları ile yola çıkan Bidonss, bugün perakende satış noktalarında ambalajsız, açıkta satışı yapılabilen şekerleme, lokum, bal, tahin, pekmez, salça, zeytin, unlu mamul gibi birçok ürünün teşhirinin hijyenik ve daha gösterişli yapılabilmesi için ürünler geliştirdi. Türkiye’de beş milyon dolarlık pazarın yüzde 78’ine hitap ettiklerini söyleyen Bidonss Genel Müdürü Livyo Yuhay, ‘Türkiye’de sekiz bayimiz var. Ankara, Samsun, Gaziantep ve Malatya olmak üzere dört yeni şube oluşturmayı planlıyoruz. İlk yurtdışı ofisini Almanya’da açarak ürünlerimizi tüm Avrupa’ya ulaştırma konusunda adım attık” diyor.

İşin Aynası

Uygun yer: Teşhir için en az 30, en çok 50 m2, stok alanı için 30 m2 yere sahip mağazalar uygun.
Yatırım maliyeti: Teşhir yeri için kurulum dâhil 15 bin-18 bin TL, stok için ise minimum 20 bin TL mal bedeli olarak yatırım bedeli talep ediliyor.
Başvuru için: livyo@bidonss.net
Tel: 0212 442 23 53

  Medicaltex Antimikrobiyal Ürünler Alanında Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir